Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

"Podoaba" pubiana...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cred ca m-as plictisi sa fie intr-un singur fel,asa ca prefer schimbarea :yes:

 

nu ma refeream la schimbatul partenerelor,ma refeream la schimbarea aspectului.....la aceeasi femeie.

PS.sunt profidelitate in relatii :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma refeream la schimbarea aspectului.....la aceeasi femeie.

PS.sunt profidelitate in relatii :doh:

Se pare ca in afara, dar si in Romania, nu in zona mea insa :yes: , sunt saloane care ofera asemenea servicii de "coafura". Ar fi interesant de incercat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare ca in afara, dar si in Romania, nu in zona mea insa :doh: , sunt saloane care ofera asemenea servicii de "coafura". Ar fi interesant de incercat.

asta ziceam si eu,pana la urma nu trebuie schimbata partenera....trebuie sa-si schimbe ea aspectul,altfel devine monoton :doh:

o femeie e destul de inventiva la capitolul estetic....... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta ziceam si eu,pana la urma nu trebuie schimbata partenera....trebuie sa-si schimbe ea aspectul,altfel devine monoton :doh:

o femeie e destul de inventiva la capitolul estetic....... :yes:

Multam de :doh: . Pai in zona mea nu exista, dar asa pot sa stau la un daydream, cam ce culoare as pune acolo, ce forma si toata tevartura. SA NE DEA DOMNII IDEI. :band:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uauu, m-am ciupit! da...nu dorm !

super, nu credeam ca poate exista un topic despre....!

 

in 88' am facut undeva pe la Ilioara, un curs de coafura, insa primele performante ,au fost coafurile legate de ...titlu!

ehh, ce vremuri maica, ce vremuri !

mey, mai aveti idei ?cand un topic despre ..., mi-a pierit puterea de concentrare! ha,ha, par....! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in 88' am facut undeva pe la Ilioara, un curs de coafura, insa primele performante ,au fost coafurile legate de ...titlu!

ehh, ce vremuri maica, ce vremuri !

Stiam eu ca exista in Romania! Si cursul s-a facut in `88.Maaaammmaaa!!! Niste poze?

:yes: Asa sa apreciem si noi, rezultatele. (performantele)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiam eu ca exista in Romania! Si cursul s-a facut in `88.Maaaammmaaa!!! Niste poze?

:yes: Asa sa apreciem si noi, rezultatele. (performantele)

 

:doh:

...copile, pe vremea mea inca nu se inventase ...fotografia!

Editat de raulmaniac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu chiar chel, scurt e ok.

In caz de oral, e de preferat ras.

Deci as vedea o combinatie de scurt cu ras(in zone esentiale). :doh:

In caz de oral, e de preferat ras. Dar undeva mai sus, unde nu deranjeaza la oral ;) , ar trebui sa existe si un pic de par, de preferat scurt. Altfel, te gandesti la partenera ca la o fetita si iti cam trece cheful. Poate la pedofili sa nu conteze :o:

 

Stiam eu ca exista in Romania! Si cursul s-a facut in `88.Maaaammmaaa!!! Niste poze?

:yes: Asa sa apreciem si noi, rezultatele. (performantele)

El a zis ca primele performante :band: Eu am inteles ca era vorba de performantele lui :P , nu de subiectul cursului :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok.. pana acum s-a raspuns numai privind "moda" la femei... Dar ele nu au nici o parere in legatura cu acest aspect la barbati? :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yes:

...copile, pe vremea mea inca nu se inventase ...fotografia!

Nu? :band: :doh:

Dar culorile nenea? Culorile? Cum o vopsim? Rosu de Burgundia? Blond Argintiu? Mov? Verde?

Eu nu am facut curs , asa ca nu stiu.

 

Ok.. pana acum s-a raspuns numai privind "moda" la femei... Dar ele nu au nici o parere in legatura cu acest aspect la barbati? :o:

Parerea mea, ras sau scurt si la ei. Sa nu ajungi cu par in ........... :P.

 

El a zis ca primele performante :o: Eu am inteles ca era vorba de performantele lui ;) , nu de subiectul cursului :doh:

Da, corect. Dar eu am crezut ca are vreo dovada a primelor performante. :ok:. Poate ne spune si de culori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×