Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

41 minutes ago, alexalex12345 said:

se pare ca nimeni de aici n are un raspuns mai concret asa. arunca niste cuvinte aici aiurea.nu pleaca din punctul A pana in punctul B. nimeni nu da un verdict. astia nici nu s au prins care i scopul acestui topic

poi, dacă au un iq mic, cât furnica, sunt vai mama lor și au gagici nasoale, cum dreak să se prindă care-i scopul acestui topic?

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E un topic despre ce spun ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
13 minutes ago, Sherlock said:

E un topic despre ce spun ei

Ah, ai înțeles! :derisive:

Oricum, treaba era că încercam din răsputeri să facem în așa fel încât topicul să meargă pe aria de filosofie. Deh, ne străduim!...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 hours ago, alexalex12345 said:

daca nu spuneam ca am iq de 125 altele erau raspunsurile.dar ca am zis ca am iq`u asta. va cam modificat gandirea

Alex, apropo de gândire și de faptul că tu ai deschis acest subiect pe aria de filosofie a acestui forum. Îți place filosofia? Ce părere ai despre aceasta? Bănuiesc faptul că ai o părere bună, din moment ce postezi aici. Greșesc? :smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, alexalex12345 said:

am deschis pe asta cu filosofia ca despre asta era vorba. unde voiai sa postez

Puteai să postezi la „Diverse”. Dar am înțeles acum, că, pentru tine, asta se înscrie la filosofie. E ok și sper că nu ești supărat pe mine.

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 ore, alexalex12345 a spus:

astia nici nu s au prins care i scopul acestui topic

Pai zi-ne tu, care-i scopul ? Sa zici ca unii au gagici ? Ce-i cu asta ? Sa fie sanatosi!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
7 hours ago, Enki said:

Filosofie de cartier, boss.

Nici măcar! Bine, lumea a mai răspuns aici ca să se distreze, să se destindă sau poate cu speranța că alexuțu va înțelege ceva. Însă cam toate topicele astea deschise la „Filosofie” de alex, pot fi duse la „Diverse” și grupate sub titlul „Nimic despre filosofie”.

Observ că a mai deschis unul de același soi. E clar că el se distrează și e fericit că i se dă atenție, scoțând pe bandă rulantă subiecte gen „aceeași Mărie cu altă pălărie”. Dar asta până când cineva îi va pune „Stop, puiu! Ia vezi, că nu aici e locul în care îți poți găsi distracția preferată și poate ai treabă!” :laugh:

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×