Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

28 minutes ago, Enki said:

Si de ce ne intereseaza? Adica, de  ce ar interesa pe altcineva in afara de tine?

 

 

păi pentru că ăștia sunt vai de ei și au un iq de kko SUB 125. și vai de ei că sunt proști și au gagici urâte, DA? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Propunem un subforum la filosofie? Ceva de genu - Filosofii de cartier/filosofii de mahala. Ii trebuie si lui Alexutzu o cușcă căsuță numai pentru el, sa se manifeste cu ideile lui. Si tot in subforumul ala e liber la citate de trei lei de pe facebook. De alea cu am pus prea mult suflet cand trebuia sa intorc spatele, gen.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai da eu am iq`u ala . astia n au cum sa se compare cu mine. oricum ei sunt vai de ei din toate punctele cu uratele si persoanele naspa pe care le au langa ei.eu spun doar asta de ei. pentru ca asa sunt. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Și rezolvi cu asta ce anume..?

Vezi că poți avea IQ mare și să fii o persoana nașpa în același timp. Nu ți-aș recomanda, ai fi mai rău ca ...,,ei''.

Oricând prefer omul bun și mai puțin deștept, fata de omul răutăcios și mai deștept. Daca nu te ajuți cu acest IQ că sa nu te mai preocupe lucrurile mărunte și să nu îți mai consumi viață judecandu-i pe alții - degeaba îl ai. Indiferent că știi sau nu să vorbești.

Ah, tot voiam să te mai întreb ceva.

Cu EQ-ul cum stai?

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de aici reiese cat de tare te oftici tu ca spun de ei ca au gagici urate si ca sunt vai de ei. spun asta pentru ca asta au. nu ca deranjeaza pe cineva de ceea ce au ei.  DA SI CU IQ SI CU NASPA MAI RAR MULTI AU IQ SCAZUT SI AIA SUNT AIA NASPA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde ce înseamnă nașpa pentru tine.

Și ca să știi, pentru mine nu exista nici om urat, nici om fără potențial. Pe mine mă interesează sau pasionează faptul că un om este genial, atunci când își folosește geniul in folosul comunității , altfel mă lasă rece. Probabil că asta se întâmplă și cu ei, cei pe care ii disprețuiești tu , pentru că te consideri mai bun decât ei.

Din păcate, eu nu sunt o persoana romantica, ci realista . In ecuație nu intra doar 2-3 parametri ( gen IQ, cati cm are la bust și in talie gagica cuiva, cum știe să vorbească). În ecuație intra mai multi parametri, înainte să pot concluziona că o persoană este mai puțin nașpa, mai buna sau mai darnică. Mai plăcută sau mai grozava. Astfel că, dintre tine și ei - nu sunt convinsa că ei sunt mai naspa. Și tare am impresia că nici tu nu ai cercetat toate problemele , înainte să sari la concluzii. Parametri, that is.

Apoi, sa te mai întreb ceva, văd că de EQ te ferești ( știu de ce am pus întrebarea și știi și tu, tocmai pentru că refuzi să răspunzi la obiect). De unde atâta ura pe tine? Ce rău ți s-a întâmplat de ai ajuns sa fii așa răutăcios? Ai suferit multe bullyinguri la viața ta?

Îmi pare rau, daca e asa. Însă să știi că cine face bullying- nu este un om fericit și are ascunse îl el niște drame peste care nu a trecut. Poate mult mai nașpa decât ale tale. Oricum, cu cât ești mai răutăcios cu cei răutăcioși, cu atât mai răutăcioși vor fi și ei - deci asta nu ajuta. Atitudinea corecta, in acest caz, este sa le răspunzi cu umor de calitate, fara sa fii agresiv, doar inteligent . Sau sa fii pur și simplu sa fii extrem de direct cu ei și să le explici că nu te interesează să fii sacul lor de box, astfel că nu le răspunzi la replicile răutăcioase și își pierd energia degeaba cu tine, nefiind deloc frumos modul în care se comporta.

Ideea e sa le dovedești că ești puternic, neintrand in jocul lor. 

 

 

Editat de Stu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am crezut intotdeauna ca cretinii ii vad pe inteligenti ca fiind cretini. Inteligentii insa, ii vad pe cretini ca fiind pur si simplu cretini.

De aia cred ca alex are dreptate.:smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bai dar aia sunt vai de ei din toate punctele de vedete n au nicio treaba. au si gagici urate si proaste si au si iq mic . rupti de munca prin afara , oricum ai inteles ce am vrut sa zic de la inceput. cine ti a spus tie ca eu nu sunt fericit =))) pai eu asa fac . si chiar sunt. ma port urat si rau asa doar cu inferiorii adica nici nu i bag in seama. cu persoanele misto nu fac acelasi lucru. eu vad pe toti cei care arata bine si care sunt adevarati cu gagici misto si adevarate nu ca toti prostii astia vai de ei. cu uratele si cu terminatlee lor si sunt si prosti asa vai de ei. pai da sunt rau asa mereu cu ei si n au ei ce face , se oftica continuu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 hours ago, NicolaeT said:

Care-i scopul acestui topic ? :lol2:

Demascarea unora care:

Vorbesc vrute și nevrute

Dar ei au gagici urâte,

Se bălăngăne nițel

Și-au „ai qu”-ul mititel! :laugh:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×