Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu cred că îți consumi energia pe canalul greșit 

Ce contează ce IQ ai?

Contează rezultatele pe care le ai. Important este cum te folosești de acest IQ ( indiferent cat este) - astfel încât să ai o viață mai de calitate. Dar, înainte de toate, este necesar sa descoperi și să stabilești ce înseamnă calitatea pentru tine. 

 

Tu crezi că nu sunt multi oameni cu IQ mare care au murit, fara sa lase ceva notabil în viața lor? Faptul că ai sau nu un IQ mare nu face diferența, decât acolo unde face, dacă înțelegi ce vreau sa spun.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El are cele mai bune mașini și cele mai mișto gagici, așa a zis.

Deci se fobosește bine de IQ. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu, nu. N-a zis ca are cele mai misto gagici. A zis ca daca ar vrea, ar putea sa aiba. Dar el nu se preocupa de el, se preocupa de altii, de aia care au urate. asta e problema lui, intelegi? :lol2:

Dar poate ne lamureste el daca are o gagica misto? Alexutzu? Ai sau n-ai gagica misto? Sau o gagica de orice fel?

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici era vorba de astia ca au urate si ca sunt vai de ei. daca asa sunt ce vrei sa spui ca sunt extraordinari?si mai au si oproblema cu aroganta mea. cat despre iq eu spun ca si asta conteaza, multi de astia de rand si vai de ei n au niciun iq. sunt prosti. au gagici urate. ca sunt unii care au avut iq mare si ei erau degeaba, nu stiau sa scoate doua vorbe sau sa fie o persoana de calitate. asta e altceva. poti de multe ori sa compari persoanele si dupa iq. unu care e prost si vai de el te asigur ca n are niciun iq si te convingi de asta si cand vorbesti cu el, cand ilvezi ceea ce face.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alexutzu - tu care ai aichiu si esti o persoană de calitate, față de aia vai mama lor care n-au niciun aichiu si nu stiu sa scoată doua vorbe- ai inteles ce te intrebam? Daca ai gagica misto? Sau daca ai gagica? Ca se pare ca nu ai inteles, din moment ce nu vad un raspuns, scutura nitzel aichiul ala ca nu stiu pe unde s-a ascuns.

Uite aici, sa vază și aichiul tău intrebarea

INTREBARE:

Ai sau n-ai gagica misto? Sau o gagica de orice fel?

Dupa aia poate ne explici, de la inaltimea aichiului tau, ce căcat cauta topicul asta la filosofie cand nici macar pentru sectiunea bla bla nu se califica.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca eu spun ce iq am si ce vai de ei sunt astia si ce spui tu. STIU CA TI FI SARIT CU GURA PE MINE LA CELE SPUSE DE  MAI SUS. DAR CAND V AM SPUS CE IQ AM. ATI LASAT O MAI MOALE. NU CONTEAZA DACA AM SAU NU EU IUBITA ACUM. CONTEAZA TOT CE AM SPUS MAI SUS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai trebuie sa si demonstrezi aichiu'u Alexutzu.

cat despre ce ai spus tu mai sus despre ceilalti si gagicile lor urate, cum sa iti zic.... mmmnu. Nu conteaza. Nobody cares, esti singurul pe care il preocupa chestia asta, si vad ca te tortureaza gandurile astea de luni bune.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai astia asa au si sunt vai de ei si cica de ce sunt eu arogant si de ce ma port eu arogant cu ei. DUCETI VA SI SPUNE TII UNUI PSIHOLOG CA NU CONTEAZA IQ MARE DE 125 SA VEDEM CE O SA VA SPUNA 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si de ce ne intereseaza? Adica, de  ce ar interesa pe altcineva in afara de tine?

Alexutzu, fix un psiholog iti recomand eu tie pentru gandurile astea care te chinuie si toti aia cu gagicile lor urate care nu te lasa sa dormi.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×