Sari la conținut
Forum Roportal
ingerasha

o iubire impotriva tuturor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu ca suna ca in telenovele dar cam asa ceva traiesc eu.De 7 luni sunt cu un baiat mai mare cu un an ca mine (eu am 20) si ne iubim enorm de mult!E dragostea vietii mele!!Problema e ca toata lumea este impotriva noastra...familia,prietenii,toti...la inceput totul era bine si frumos pana in momentul in care am inaintat cu reletia...prietenii imi spun ca nu are rost sa am o relatie stabila de acum si au inceput sa ma evite iar familia de cand a aflat ca nu mai sunt virgina nu ma mai suporta,incearca sa ne desparta!!!Eu il iubesc mult prea mult...e un baiat obisnuit dintr-o familie modesta...iar pt mine a fost primul baiat din viata mea.Familia mea are niste conceptii mai vechi pe care eu incerc sa le schimb pe cat posibil.Ei nu mai vor sa-l vada in casa mea...Ce ar trebui sa fac??

il iubesti lupta ptr el,e foarte simplu.eu sunt mai mica ca tine si ptr prietenul meu m-am certat pana si cu mama.acum e de acord cu relatia noastra ptr ca a realizat ca orice ar face nu ne va desparti.eu sunt de 5 luni cu el si amandoi speram ca relatia va dura mult mai mult de atat.uneori ne facem si planuri de viitor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 15 ani e putin probabil sa fie dragostea vietii tale. La 13 nici n-are rost sa mai discutam.

n-am 13 daca la mine te-ai referit,am mai mult,cu vreo 2 anisori.dragostea vietii mele n-o fi dar stiu ca vreau sa fiu cu el si asta e tot ce conteaza,nu-mi pasa de ce zic ceilalti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca te inseli asupra motivului mamei tale.Probabil spera ca-ti va trece....si sigur iti va trece. :flowers:

imi va trece,dar pana atunci prefer sa fie asa cum e acum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu de unde am luat-o pe asta cu 15 ani ?! :flowers: Va cer scuze, fetelor.. Baba senila..

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu de unde am luat-o pe asta cu 15 ani ?! :flowers: Imi cer scuze, fetelor.. Baba senila..

Scumpika are 15 anisori.. probabil ai citit topicul ei. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×