Sari la conținut
Forum Roportal
skumpika

ce surpriza sa ii fac ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am si yo o mica mare problema...vreau sa ii fac o surpriza iubitului meu si pur si simplu nu am nici o idee...dar vreau sa fie o surpriza pe care sa nu o uite tooata viata,nici la 80 de ani...ceva care sa ii aminteasca mereu de mine...si sa fie ceva din suflet,facut de mine daca se poate....pls dati-mi un sfat !! si cat mai repede ca surpriza asta vreau sa i-o fac cat mai curand !!!

Editat de skumpika

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un week-end la munte,bucegii sunt aproape,inca mai e zapada,cabana babele..decor de vis...cheltuiala...aprox 100 ron[cu mancare de acasa]....va merita :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si yo o mica mare problema...vreau sa ii fac o surpriza iubitului meu si pur si simplu nu am nici o idee...dar vreau sa fie o surpriza pe care sa nu o uite tooata viata,nici la 80 de ani...ceva care sa ii aminteasca mereu de mine...si sa fie ceva din suflet,facut de mine daca se poate....pls dati-mi un sfat !! si cat mai repede ca surpriza asta vreau sa i-o fac cat mai curand !!!

 

Sunt rea, recunosc. :o:

 

Ceva din sufletul tau.. cu mintea altora.. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt rea, recunosc. :D

 

Ceva din sufletul tau.. cu mintea altora.. :good:

din suflet e intentia. si romantismul trebuie educat...altfel devii acru si sarcastic in relatii :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un plover. Facut de tine, pui suflet.. tot tacamu'.

 

later edit.. pulover, desigur...

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din suflet e intentia. si romantismul trebuie educat...altfel devii acru si sarcastic in relatii :o:

 

Right... si ii spui in felul urmator: "stii... eu te iubesc, dar ideea mi-a dat-o altcineva ca eu nu am fost in stare sa gandesc", nu?

Fascinanta-i iubirea asta... auzi... iti goleste mintea.. te lasa fara idei... :good:

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Right... si ii spui in felul urmator: "stii... eu te iubesc, dar ideea mi-a dat-o altcineva ca eu nu am fost in stare sa gandesc", nu?

Fascinanta-i iubirea asta... auzi... iti goleste mintea.. te lasa fara idei... :good:

si care-i problema?nu vrei acum sa reinventam matematica....doar de amorul artei?ce-i rau in a prelua idei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×