Sari la conținut
Forum Roportal
Teddy ''-''

Demascarea Elitei Oculte, Noua Ordine Mondiala, Illuminati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

37 minutes ago, Enki said:

image.png.8b004f9c55793aba7342bc58f00f345e.png

materiale sataniste de rumegat, contin si evolutie, si reptilieni. scoateti apa sfintita si stropiti pe ecran.

https://www.ufointernationalproject.com/latest-news/scientists-explain-the-possible-existence-of-reptilian-humanoids/

http://www.reptoids.com/basic_faqs.htm

 

 

Enki, tu ești reptiliancă? Inteligentă ești, sexi nu știu, dar pe bune că nu mă deranjează! :smile::laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vriies, as putea sa iti raspund, dar ar trebui sa te omor dupa aceea.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 minutes ago, Enki said:

Vriies, as putea sa iti raspund, dar ar trebui sa te omor dupa aceea.

Eh, încearcă să-mi răspunzi fără să mă omori. O crimă mai puțin și-un strop în plus de fericire în economia universului...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Enki said:

image.png.8b004f9c55793aba7342bc58f00f345e.png

materiale sataniste de rumegat, contin si evolutie, si reptilieni. scoateti apa sfintita si stropiti pe ecran.

https://www.ufointernationalproject.com/latest-news/scientists-explain-the-possible-existence-of-reptilian-humanoids/

http://www.reptoids.com/basic_faqs.htm

 

tot cu mizerii te ocupi? Promit ca daca iti faci un topic cu mizerii deastea, nu vin sa ma bag.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Teddy ''-'' a spus:

tot cu mizerii te ocupi? Promit ca daca iti faci un topic cu mizerii deastea, nu vin sa ma bag.

De ce mizerii, Teddy, doar scrie pe internet. Daca scrie pe internet, it must be true, conform tie, doar ai venit aici cu cip, cu moon hoax, cu vacccinurile care reduc populatia...

 

Acum 40 minute, Vriies a spus:

Eh, încearcă să-mi răspunzi fără să mă omori. O crimă mai puțin și-un strop în plus de fericire în economia universului...


Shhh, nu pot sa ma deconspir, citeste Teddy pe aici, nu vezi?

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din categoria depopularii planetei de catre organizatia satanista. Tosul se rezuma la jocuri de cuvinte. La fel ca si cu referendumul pentru familie. Jocuri de cuvinte in politica, totul indreptat spre distrugerea vietii si moralitatii crestine.

 

Editat de Teddy ''-''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Demascarea industriei mondiale. Declaratii ale unor staruri care si-au vandut sufletul lui satan pentru a avea faima.

''-Am facut un pact cu el, cu mult timp in urma.

-Care a fost intelegerea?

-Sa ajung acolo unde sunt acum.

-Pot sa intreb cu cine ai facut pactul?

-Cu...cu..seful suprem.

-De pe acest pamant?

-Al acestui pamant si al lumii care nu se vede.''

 

Editat de Teddy ''-''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ce citesc aici si la ce filmulete vad postate, am un singur sfat: asigurati-va ca ciupercile halucinogene sunt 100% BIO.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 hours ago, Enki said:

La ce citesc aici si la ce filmulete vad postate, am un singur sfat: asigurati-va ca ciupercile halucinogene sunt 100% BIO.

ai gresit topicul, vezi acolo la culinare...poate il gasesti. Daca nu te intereseaza subiectul, nu e nevoie de offtopic cu ironii. Din cate am vazut sunt topicuri si pentru glume. Mi se pare inutil sa postezi aiurea daca nu te intereseaza subiectul. Am inteles ca ''nu crezi'' in conspiratii...stie toata lumea. Ironile tale nu isi au rostul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×