Sari la conținut
Forum Roportal
Teddy ''-''

Demascarea Elitei Oculte, Noua Ordine Mondiala, Illuminati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Lumea este condusa de o organizatie secreta care are membrii infiltrati peste tot.  Acesti membrii sunt condusi de insusi satan si se cred LUMINATI dar defapt sunt in intuneric. Peste tot vedem denuiri, semne, care ne duc la ei. Iar in majoritatea ocaziilor, gasim protectori ai lor sub o aura ateista. Mai direct, e la ''moda'' ca satanistii sa incerce sa te combata cu teorii ateiste. Dar dincolo de aparente, ei ascund simboluri, denumiri, ideologii...sataniste.

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am urmarit filmuletul, ti-am spus ca daca imi raspunzi la intrebari frumos si civiizat si cu cuvintele tale, dau si click pe linkuri si pe clip-uri.

Comment-urile mele pentru acest videoclip se regasesc in cateva comentarii citate de autor spre finalul video-ului.

- ma c*c pe mine de ras, frate.

-am ras la videoclipul asta de ma doare burta

-doamne, ce-am ras!

Este o poveste tesuta (de altii inaintea lui desigur, nu de el care doar repeta/reformuleaza ce a auzit) cu multa imaginatie, suspans si mister.

Daca ai observat, il baga si pe David Icke in salata asta, deci reptilienii de care ziceai tu ca sunt inventie sau fantezie... ntz, s-ar putea sa gresesti ca nu ii iei in calcul ca fiind in spatele conspiratiei mondiale. Nu de alta , dar stim deja ca regina Angliei si-a dat arama pe fata, avem dovezi si cu poze.

ia uite

image.png.20057a260bff355fb83333a143ca33c5.png

In rest, funny.

uite, Teddy, baiatul asta de pe youtube iti recomanda si niste jocuri ok, pe care le-ar juca si Isus :o:

 

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
49 minutes ago, Enki said:

Am urmarit filmuletul, ti-am spus ca daca imi raspunzi la intrebari frumos si civiizat si cu cuvintele tale, dau si click pe linkuri si pe clip-uri.

Comment-urile mele pentru acest videoclip se regasesc in cateva comentarii citate de autor spre finalul video-ului.

- ma c*c pe mine de ras, frate.

-am ras la videoclipul asta de ma doare burta

-doamne, ce-am ras!

Este o poveste tesuta (de altii inaintea lui desigur, nu de el care doar repeta/reformuleaza ce a auzit) cu multa imaginatie, suspans si mister.

Daca ai observat, il baga si pe David Icke in salata asta, deci reptilienii de care ziceai tu ca sunt inventie sau fantezie... ntz, s-ar putea sa gresesti ca nu ii iei in calcul ca fiind in spatele conspiratiei mondiale. Nu de alta , dar stim deja ca regina Angliei si-a dat arama pe fata, avem dovezi si cu poze.

 

In rest, funny.

uite, Teddy, baiatul asta de pe youtube iti recomanda si niste jocuri ok, pe care le-ar juca si Isus :o:

 

Top 6 sporturi pe care le-ar practica și Iisus

1. Fotbal. Ar fi un număr 10 excelent. Peste Pele, Cruyff, Messi, Maradona, Hagi etc.

2. Tenis de câmp. L-ar bate într-un picior pe Federer.

3. Handbal. Conducător de joc și trăgător în același timp. 

4. Volei. La fel, concomitent ridicător și trăgător.

5. Șah. Kasparov ar fi mic copil.

5. Gimnastică. La inele ar fi pe departe number one.

6. K1. Deși ar mai întoarce obrazul câteodată, i-ar bate măr pe Moroșanu și Ghiță în același timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai uitat de natatie.

7. Phelps prin apa ca bolovanul, Isus pe deasupra ca sageata.

 

mai am cateva poze pentru Teddy care demonstreaza ca reptilienii exista si ne conduc din umbra

Soros

image.png.e9a1c7e417df588349f246522363e8be.png

Obama

image.png.a64f209445ba51aed35f426618f1ffad.png

Hillary Clinton

image.png.bde2d65bc414a142aa9a45c4778719b3.png

Sa ne intelegem, sunt toate poze reale, nu sunt trucate, cum era aia cu masina de aur a BOR-ului. E pe bune, si e grav, oameni buni.

Vai, si tu, Zucky?

image.thumb.png.d9d520bbec919576bdef804678e0424a.png

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 minute, Teddy ''-'' a spus:

''reptilieni'' = posedati

Deci FALS!

vad ca o dai in balarii...ti-am dat sa vezi si acum ti-e ciuda ca ti-am dat. Si nu ma poti contrazice.

E o conspiratie pe care tu refuzi sa o admiti chiar daca o vezi.

Cine are ochi sa vada, sa vada!

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Enki said:

vad ca o dai in balarii...ti-am dat sa vezi si acum ti-e ciuda ca ti-am dat. Si nu ma poti contrazice.

E o conspiratie pe care tu refuzi sa o admiti chiar daca o vezi.

Cine are ochi sa vada, sa vada!

pentru cei slabi de minte, amesteci adevarul cu minciuna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica toti cei care sustin ca exista o conspiratie a reptilienilor-masoni-satanisti mint? Sunt zeci si sute de mii de oameni care stiu ca este asa.

Ti-am dat si poze, si tot nu vrei sa vezi adevarul. Cum ti-am zis, stai cu valul pe ochi..

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
18 minutes ago, Enki said:

Adica toti cei care sustin ca exista o conspiratie a reptilienilor-masoni-satanisti mint? Sunt zeci si sute de mii de oameni care stiu ca este asa.

Ti-am dat si poze, si tot nu vrei sa vezi adevarul. Cum ti-am zis, stai cu valul pe ochi..

la fel sunt zeci si sute de mii care stiu ca ''reptilienii'' e doar o iluzie a posedatilor care se cred reptile... Iar numele tau arata ca nu ai nici o treaba cu crestinismul ci cu partea cealalta. Cam mult pentru un ateu...deci nu prezinti incredere :o:

Editat de Teddy ''-''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nuuu, n-ai inteles nimic. Nu se cred reptile si nici nu sunt reptile, sunt reptilieni humanoizi, si ei nu vor sa stie lumea ca ei sunt reptilieni si de aia se ascund sub forma umana doar ca uneori mai au scapari de makeup, dar oameni de inalta spiritualitate, precum Maurice Doreal, Zecharia Sitchin si David Icke au descoperit adevarul si au deschis ochii tuturor. Numai tu nu vrei sa vezi. Aia care stiu ei ca reptilienii sunt o iluzie sunt spalati pe creier chiar de reptilieni, care au vrut sa ii faca sa creada ca ei nu exista, daca nu stii ca dusmanul tau exista atunci nu ai cum sa lupti impotriva lui, nu? I-a facut sa creada pe toti ca reptilienii nu exista, ca reptilienii, infiltrati printre elitele mondiale sa isi poata continua lucrarea lor malefica. Deschide ochii!

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×