Sari la conținut
Forum Roportal
Demiurgul

Un idiot vb despre dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Uau,asa ceva......... :good: Bai,sa-mi dau palme da chiar nu am intels.Mai era pe aici un post pe care,din cauza de lungime a postului am renuntat dupa vreo 3 propozitii.Oameni buni,faceti rezumate cu esenta :D :o: :P .Printre doua credite mai reusesc si eu sa vad cate un post.Da asta il intrece pe toate,din punct de vedere al profunzimii :o: Daca exista vreo profunzime :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu, spre deosebire de voi, am reusit sa citesc tot postul si am inteles ideea de baza, pacat ca este prost scrisa (aici ma refer la forma si exprimare).

In mare parte sunt de acord cu ideea "idiotului" si nu vad ce este asa de amuzant. Poate daca ati citi mai atent, poate ati intelege. Inclusiv tu, monsieur Demiurgul. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu, spre deosebire de voi, am reusit sa citesc tot postul si am inteles ideea de baza, pacat ca este prost scrisa (aici ma refer la forma si exprimare).

In mare parte sunt de acord cu ideea "idiotului" si nu vad ce este asa de amuzant. Poate daca ati citi mai atent, poate ati intelege. Inclusiv tu, monsieur Demiurgul. :o:

aceeasi parere :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uite ca si o idioata ca mine a reusit sa citeasca si chiar sa inteleaga ce spune "un idiot despre dragoste". ce ma surprinde tare mult pe acest forum este faptul ca, si aici ca in multe locuri, sunt oameni care nu au pur si simplu rabdarea sau bunul simt sa-i lase si pe altii sa-si exprime opinia. "idiotul" respectiv (tare nu inteleg de ce nu s-a gasit alt nume, ma rog ) vroia sa spuna ceva si cine nu este de acord poate pur si simplu sa-l combata prin argumente si nu prin jigniri, asta mi se pare un lucru foarte simplu si de bun simt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Damn!

 

OFF TOPIC : Nightwish e divina :o: moama ce le face astora :P)) foarte frumos nightwish ! Tzine`o tot asa and She is my sin e cea mai misto melodie de la nightwish

ON TOPIC : Nu prea inteleg ce ar trebui sa postam aici ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×