Sari la conținut
Forum Roportal
Ven

Topic de bun augur

Postări Recomandate

Io sunt blond. Nu vreau trei miracole, însă aș vrea un miracol de trei ori! Se pune? :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La mine nu stiu daca au fost miracole, dar niste evenimente foarte-foarte placute la inceput de an, sigur.

Asa ca m-a ajutat acest topic. Multumesc, Sherlock! :notworthy:

Astept deja miracolul pe saptamana urmatoare :laugh:

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca se-ntampla multe miracole si este foarte bine ca exista. Cred ca am mai amintit pe Roportal despre  cartea " CURS DE MIRACOLE, pe care o am din anul 2007, cand a aparut tradusa in limba romana- mi-am comandat-o prin posta de la cei de la "Foundation for Inner Peace".

Ps: Nu mai stiu pe care topic, insa , in orice caz,  asta de multi ani ( eu avand deja vechimea de 12 ani pe forum, asa cum sunt eu:  cu bune, cu mai putin bune, insa toate benefice... ) si nu stiu daca am scris asta, dar scriu acum din carte:

" Miracolele se produc firesc, ca expresii ale iubirii. Adevaratul miracol e iubirea care le inspira. In acest sens, tot ce vine din iubire este un miracol."

" Miracolele sunt firesti. Cand nu se produc, ceva nu e in regula."

Editat de Lucia N
  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 33 minute, King1 a spus:

La mine nu stiu daca au fost miracole, dar niste evenimente foarte-foarte placute la inceput de an, sigur.

Asa ca m-a ajutat acest topic. Multumesc, Sherlock! :notworthy:

Astept deja miracolul pe saptamana urmatoare :laugh:

Chiar acum am intrat sa spun ca si la mine au inceput miracolele. Unul foarte evident e ca fata nu mai are probleme la scoala. Nu e vorba doar ca imi spune doar lucruri bune si nu mai primesc plangeri, vad la ea ca e ok. Programul de somn si de mancare s-au reglat de la sine, are incredere in ea, e altfel.

Multumesc si eu pentru asta.

Asteptam urmatorul :cool:

 

Edit: Davi, cum e cu operatia de care ziceai? E totul bine?

Editat de Sherlock
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voiam sa pun un emoticon-inimioara pentru raspunsul tau, dar nu exista asa ceva.

Ce miracol ar fi sa avem mai multe emoticoane si sa fie mai usor de manevrat, si din tastatura! :o:

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. Câinele vraci a facut minuni! Analizele sunt bune, plus că mai putem amâna operatia. Putem astepta să treacă gerul. :notworthy:

  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 1/25/2019 at 8:57 AM, Eurus said:

Se pare că am prieten.

Să fie într-o zi cu soare! 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×