Sari la conținut
Forum Roportal
alexalex12345

parere despre terminatii astia?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

deci multi in realitate se intreaba ca de ce ma port arogant cu ei, de ce nu i salut, ei cica sunt niste persoane bune, accepta si gagici urate si vai de ele la ei nu se uita niciuna buna si adevarata, ei au toate fetele pe care asta micu nu da 2 bani pe ele https://imgur.com/a/GPmxJx2 si sta cu toate fetele adevarate. cum va explicati voi toata chestia asta? si ce parere aveti despre acele persoane? cum pot eu sa fiu cum vor ei. cand ala uite ce face in clipurile alea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta este mai putin important. este problema mea, daca eu pot avea sau nu la fel ca bendeac. important este ceea ce am spus si ca astia vor ca eu sa fiu ca  ei, ei avand taote gunaoiele de iubite langa ei pe care asta le ignora in emisieune . astept parere

Editat de alexalex12345

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu pot avea calitati cat incape, eu am intrebat altceva aici. ce parere aveti despre astia care vor ca eu sa fiu cu ei si sa ma port cum vor ei. cand ala uite ce face in clipurile alea. adica pot sa ma port cat vreau eu de arogant si este problema mea daca pot avea la fel sau nu. nu este problema lor. eu pot fi cum vreau eu. la adresa lor atata timp cat ei sunt niste gunoaie si au toate iubitele pe care ala le ignora in clipuri si nu le ar accepta vreodata

Editat de alexalex12345

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e o intrebare normala. daca te depaseste poti sa nu mai scrii.astia au o problema cu mine in real si uite ce face ala in clipuri. sa n aveti pretentia ca eu sa am un compportament cum vreti voi in realitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am nicio pretentie de la tine

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tu ai o problema cu fetele? ce ti-au facut?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×