Sari la conținut
Forum Roportal
alexalex12345

parere despre terminatii astia?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai uite ce a facut ala si sunt convins ca si altu care are femei bune langa el ar fi facut la fel, iar toti in realitate. se baga pe toate uratele si terminatele. si se intreaba ca de ce am eu dispret vai de ei. sunt niste muritori de rand. vai mortii lor. n au nicio treaba. sunt prosti si specimene ca asa s au nascut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, alexalex12345 a spus:

acolo nu e ceva regizat.

poate nu stii cum functioneaza televiziunea

chiar in spectacolele live, inainte de aparitia pe scena, se intalnesc toti si spun cam ce ar vrea sa faca, si fac daca regizorul/producatorul le permite

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Sherlock a spus:

poate nu stii cum functioneaza televiziunea

chiar in spectacolele live, inainte de aparitia pe scena, se intalnesc toti si spun cam ce ar vrea sa faca, si fac daca regizorul/producatorul le permite

:laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e selectia naturala, nu ai ce sa ii faci

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 49 minute, Sherlock a spus:

e selectia naturala, nu ai ce sa ii faci

:laugh: Nu intelege. Daca a facut " urat " la glume,  chiar si la exceptionala creatie muzicala si interpretarea pe masura, adica aceasta (mai ales ca-i pomenisem de "Sfantul Maslu",  tocmai pentru  o simpla constatare... , marturisesc ca speram sa nu aiba reactiile , care erau deja previzibile...,  adica o confirmare a situatiei existente in existenta...), atunci din punctul meu de vedere este clara situatia; a mai zis si ca sa nu mai postez pe aici..., ceea ce este si mai interesant, sa nu zic altfel..., desi se intelege, filozofic vorbind, bineinteles, "de la sine inteles"! :biggrin:

 

 

Editat de LuciaD
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×