Sari la conținut
Forum Roportal
mareexecutor

Lavinia Sandru vs Irinel Columbeanu+ Monica Gabor

Postări Recomandate

He, he..voi credeti ca tatal Monicai daca avea nitel nitel mai multi bani, nu-si tragea si el o.."Monica"? Hai sa va spun eu cate ceva despre barbati fetelor sa nu aflati de la persoane straine.Am avut o cunostiinta-barbat. Avea 86 ***!!! de ani. Tipul era o enciclopedie ambulanta-adica de-o cultura nemai..Era fost pilot avea un fizic impecabil(de fapt a trebuit sa-mi arate buletinul ca sa-l cred ca avea aproape 90 de ani-ai dadeam cel mult 5zeci si un pic.) Si la un moment tipul m-i se confeseaza..cica "auzi tu crezi ca daca eu vad una de 18 ani pe strada, as vrea s-o tin in brate sa-i dau zaharele,ca la o nepotica?!" -bine asta nu-nsemna sa si "traga" o caseta pe care s-o urmarim a doua zi toti cunoscutii lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

irinel columbeanu& monica gabor......cea mai scarboasa pereche de pe planeta!!!!!!!!!!!!!!!:airkiss:&:yahoo:&:yahoo:&..ea sta doar pt bani....se vede clar..si el profita de o pustoaica tanara...aoleu doamne e manipulata lumea de bani in ziua de azi ~x(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa zaboviti , cu aceasta ocazie si asupra articolului publicat de N.C. Munteanu in urma cu o saptamana in "Formula AS", care ii priveste tocmai pe acesti doi indivizi :

 

"Prin grija celor mari, copilaria nu mai este neaparat paradisul inocentei. Copiii sunt victimele predilecte ale violentei domestice si stradale. Se maturizeaza intr-un an cat altii in zece. Copiii de periferie sunt captivii preferati ai infractorilor. Se initiaza. Ies din copilarie, intra in infernul maturitatii. Intr-o lume facuta parca pe calapodul celor maturi, din care au fost izgonite, in buna masura, caldura, afectiunea, dam peste copii maturizati inainte de vreme.

De la un timp, o televiziune transmite o emisiune care prezinta imagini din viata unui cuplu ciudat. Un barbat trecut de prima si a doua tinerete, merge spre a treia, compensand varsta cu conturile bancare, insoteste prin diverse locuri o fata de varsta scolara pe care o initiaza in arta cheltuirii banilor. Si nu numai. Viziteaza cu respect religios magazine selecte din capitale europene, aproape tot timpul tacuti, contrapunctandu-si admiratia doar cu chicoteli si aprecieri superlative gen

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt impotriva cenzurii! NU vad de ce ar trebui scoasa o din grila de programe o emisiune proasta. Isi va pierde oricum telespectatorii.

Referitor la celebrul cuplu, (am inteles ca fata e majora) fiecare e liber sa traiasca cum vrea. Nu imi permit sa judec pe nimeni. Timpul si viata ne dau lectii singure, nu trebuie sa dam noi.

Totusi e de ras sa incerci sa-ti faci capital politic pe seama altora..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi mersi..ma straduiesc si eu :flowers:

Acu esti modesta, este? :flowers:

 

 

Sunt impotriva cenzurii! NU vad de ce ar trebui scoasa o din grila de programe o emisiune proasta. Isi va pierde oricum telespectatorii.

Dar nu va fi scoasa din grila de programe, doar va fi mutata dupa ora 22:00. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor, emisiunea asta chiar nu se mai termina????????

Chiar trebuiesc promovate zdrentele si parvenitii?

Editat de kosfunny

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bai fratilor, emisiunea asta chiar nu se mai termina????????

Chiar trebuiesc promovate zdrentele si parvenitii?

 

 

Pentru ca traim in romania... se pare ca da.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu aveti nr de telefon al unui domn bine peste 50 de ani,cu buzunarul si conturile pline??

as vrea sa scap si eu de grija zilei de maine :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma pot considera fericita : nu ma uit la televizor iar de emisiunea asta habar n-am :blink:

 

si daca e atat de proasta si personajele in discutie va sunt atat de antipatice, ma intreb si eu ca omu prost de ce bateti atata toba ??? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×