Sari la conținut
Forum Roportal
mareexecutor

Lavinia Sandru vs Irinel Columbeanu+ Monica Gabor

Postări Recomandate

Am citit azi in Ev.Z. ca Lavinia Sandru in staff-ul "Asociatia Consumatorilor de Media" (si membru P.I.N) face demersuri pt. interzicerea "Life Style"-cu Monica Gabor de pe B1Tv. Ralu Filip, de la C.N.A o sustzine..e vb de "moralitate", "bun gust" si ale alea..O.K. personajele sant desuete..hilare...dar sa incepem sa interzicem emisiuni Tv.?! Pe ce criterii?! E mai de bun gust Cioa Darwin sau Folclorul .....Si oricum; cine ne spune ce, cine, sau cand sa urmarim un "program Tv"?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Nasul" a dezbatut problema in seara asta. CNA-ul a interzis difuzarea emisiunii inainte de ora 22.

 

"Traim in Romania si asta ne ocupa tot tipul". :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mhai.. la urma urmhei ai intzeleg shi ieou pe cei contra;..daca atzi avea un copil de 15-17 ani si ar urma ex. Monica-i... ..dar...... shitt ..puschariile shant pline de oameni ai caror parintzti , sant convins ca nu le-au spus sa omoare , violeze, sau talhareasca...(ultimul "h" e folosit chiar corect, da?!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma intereseaza asta. Macar daca era dragoste sincera, nu aveam nimic de comentat. Dar mica arivista isi vede interesul.. pariez ca parintii nu i-au spus sa nu faca asta. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai stai, ca am intzeles ca" mama" e plecata dincolo si... thatal..e thotal impotriva..spre deosebire de "cea mica" care-i aproba(nu numai) "purtarile" celei mari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine a facut Lavinia Sandru, desi mie personal nici respectiva individa nu imi inspira incredere deloc. Ar fi timpul sa nu mai apara la tv toate specimenele astea gen columbeanu & monica si alte asemenea nulitati. Daca asta e nivelul televiziunilor din Romania atunci am ramas fara alte comentarii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca sandru si echipa lui gusa vor sa-si faca (pardon de cacofonie) capital politic

folosindu-se de acest cuplu mediatizat,marsind pe ipocrizia si falsul puritanism ,atit de

pretuite la noi.as fi mult mai sensibilizata de demersul ei daca ar avea initiative in ceea ce

priveste pensionarii,copiii,cornul si laptele sau stringerea de ajutoare pentru sinistrati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

emisiunea e penibila..virinel si hormonica sunt la fel...daca aia de la b1 tv sunt prosti sa-i plateasca atunci treaba lor. dar mi se pare exagerat sa interzica emisiunea...daca nu ne place atunci exista telecomanda...sunt lucruri mult mai rele la tv decat emisiunea aia si inca nu au fost interzise sau mutate dupa ora 22:00

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×