Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ar fi multe de spus si mai ales de scris pe tema asta, prin urmare ma voi limita la urmatoarele chestiuni:

- Cum priviti acest tip de sex, aceast "enhanced mode" de provocare a placerii, cum vedeti acest "fenomen" devenit de mult timp "o moda" in din ce in ce mai multe cluburi/discoteci/localuri din afara dar si la noi in tzara.

- Ati participat vreodata la vreo orgie? Ati fost prezenti la vreo petrecere in care s-a lasat cu asa ceva? Ati fost tentati macar sa... incercati si voi?

- Credeti ca sexul intre 2 sau mai multe cupluri reprezinta o metoda eficienta de alungare a monotoniei si rutinei specifice majoritatii cuplurilor?

 

- Fiti sinceri, pls! Doar suntem pe un subforum cu si despre sex. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ati fost tentati macar sa... incercati si voi?

 

 

 

Cand se reporta inca din "Clubul Studio 54" !!! desigur ma imaginam la coada in fata cladirii pe trotoar la intrare ca se admitea doar persoane exagerate din crowd, intr-un fel, si eu cel putin m-am considerat una !!! Din pacate s-a inchis localul pana sa ajung eu in State .... asa ca am ramas doar cu fantezii !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
been there done that si ... :o: e super. :blink:

:yahoo: Mai...!!

Hm.. mie mi s-a propus... Dar am fost prea maritata, una la mana, si prea inhibata sa fac chestia asta, a doua la mana..

Pe alte coordonate poate as face-o. Acum nu mai e cazul.

Aia cu rutina n-o cred. E o gaselnita ca sa ne satisfacem si mai mult poftele.. Din punctul meu de vedere, casnicia e sacra. Si, daca e sa vorbesc aiurea, oricum trebuie sa fii destul de matur, sa ai destula incredere in partener si el in tine si sa fii destul de open-minded ca sa faci chestia asta si sa nu afecteze relatia cu sotul/sotia.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toti s-au gandit sa faca asta...da noi suntem prea indoctrinati sa o ducem la bun sfarsit...asa ca iese din discutie.

 

Pasaroiule....v-ati hotarat sa incercati si nu gasiti cupluri disponibile? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toti s-au gandit sa faca asta...da noi suntem prea indoctrinati sa o ducem la bun sfarsit...asa ca iese din discutie.

Nu zice indoctrinati ca mi se strepezesc dintii de la cuvantul asta, pe religie este lait motiv...

Nu cred ca e vorba de indoctrinare.. Doar ca romanii au valori mai.. asezate... inca.. Sincera sa fiu, mie imi place asa. Cred ca, totusi, unele "libertati" sunt intelese gresit... Dar si la noi a inceput sa fie pusa in practica chestia asta foarte mult, asa ca... Ce s-o mai dam cotita, unde-i indoctrinarea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt mai invechit, mai inchis la minte, mai egoist si poate ceva mai optimist.

Consider ca daca ce-i doi isi pun mintea la contributie.... sexul nu o sa devina niciodata atat de plictisitor incat sa fie nevoie de intariri...

M-am gandit si eu la asa ceva, ca mai toata lumea, dar... nu-i de mine... n-are nici o legatura cu cat de indoctrinat sunt sau cu cat de deschisa imi este mintea... nu-i de mine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu zice indoctrinati ca mi se strepezesc dintii de la cuvantul asta, pe religie este lait motiv...

Nu cred ca e vorba de indoctrinare.. Doar ca romanii au valori mai.. asezate... inca.. Sincera sa fiu, mie imi place asa. Cred ca, totusi, unele "libertati" sunt intelese gresit... Dar si la noi a inceput sa fie pusa in practica chestia asta foarte mult, asa ca... Ce s-o mai dam cotita, unde-i indoctrinarea...

Ah..ok...invechit atunci :blink:

 

Ma gandeam vis-a-vis de subiect.

Ok...se hotarasc 2 cupluri sa faca show :doh: ....se termina tavaleala...te trezesti in bratele celuilalt :)

Cum iti privesti iubitu dupa-aia?Ce e in mintea lui?

Eu una as fierbe sa stiu ca sub ochii mei avea treaba cu alta :yahoo:

 

Bine zicea Marlb...iti trebuie multa pregatire dinainte :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×