Sari la conținut
Forum Roportal
Lxn

Teorii politice

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar acum, Gaslight a spus:

Combat afirmatia ta ca in mileniile VI-V existau pe teritoriul Romaniei centre politice si religioase.

Aa..., am inteles, asta fiind provocarea ta, in niciun caz a mea! Pune mana si citeste...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite, sa lasam neoliticul si sa trecem in epoca fierului; vreau sa iti pun doua intrebari si te rog sa imi raspunzi la ele.

1. Unde era capitala statului intemeiat de Burebista?

2. Unde era capitala imperiului lui Alexandru Macedon?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, Gaslight a spus:

Uite, sa lasam neoliticul si sa trecem in epoca fierului; vreau sa iti pun doua intrebari si te rog sa imi raspunzi la ele.

1. Unde era capitala statului intemeiat de Burebista?

2. Unde era capitala imperiului lui Alexandru Macedon?

Tu nu-mi pui mie intrebari! Nu-i cazul sa abordezi aceasta strategie, ca nu cad in "capcana", mai ales ca  am dat dovada de o mare eleganta in ceea ce te priveste, avand in vedere ca te-am "ginit demult"!

Gaslight, in ceea ce ma priveste pe mine, nu tine aceasta strategie a ta (care am observat-o si la altii..., dar asta-i o alta poveste...)

Raspunde-ti tu la intrebarile puse, deoarece eu cunosc (deja) raspunsul...

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Gaslight a spus:

Probabil ai impresia ca stii raspunsurile la acele intrebari, dar te inseli :derisive:

Lasa politica asta ca nu tine!

Sa trecem la "teorii politice".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, deci recunosti ca habar nu ai sa raspunzi la acele intrebari, ca daca ai fi stiut nu ai fi ezitat sa-ti etalezi aici cunostintele :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 17 minute, Gaslight a spus:

Mda, deci recunosti ca habar nu ai sa raspunzi la acele intrebari, ca daca ai fi stiut nu ai fi ezitat sa-ti etalezi aici cunostintele :tongue:

Tu sa recunosti ca habar n-ai despre istoria tarii si nu numai,  si-ti etalezi "mushchii" pe aici ocupandu-te  doar cu a jigni, a sta la colt si a incerca sa-ti reversi starea asupra celor care posteaza pe Roportal. Nu sunt numai eu care-am observat cum recurgi la jigniri si atacuri la persoana si asta fiindca rautatea ta este nemarginita si te hranesti cu eventualele "prazi"! Iti va parea rau pentru aceste postari ale tale si nu dureaza mult timp pana atunci! Toata lumea poate observa cum recurgi constant la jigniri si este trist. Nu mai incerca "strategii" de tot felul ca te descalifici din start. Cel putin eu, chiar ca nu ti le iau in seama, indiferent de jignirile la care apelezi si prin care-ti areti "puterea" si "inteligenta", aratandu-ne noua cat suntem de "redusi mental", " inculti",  "necunoscatori" si cate si mai cate epitete ni le atribui...

On: 

O "teorie politica"  ar fi ca Franta a suparat cu ceva, pe undeva, probabil destul de recent si iata ce se-ntampla, cum "teoria" se transpune in "practica":

https://www.stiripesurse.ro/video-haos-total-in-fran-a-studen-ii-au-inceput-dezastrul-i-au-incendiat-cladiri_1308521.html

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Gaslight a spus:

:derisive: Bine, o sa recunosc ... cindva :derisive:

Acum incepi a veni de-acasa! M-ai surprins intr-un mod placut! Recunosc faptul ca nu m-am asteptat deloc! Este incredibil!

O sa vedem in continuare daca este si adevarat!:derisive:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×