Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Panis captivus...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce parere aveti de Penis Captivus?

E o legenda?...sau chiar exista? A patit cineva asa ceva?

Editat de crystyann

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vazut, cu atat mai putzin patit, dar am auzit acum vreo 2 ani o intamplare de genul asta, intamplare in care au fost implicati 2 fosti colegi de-ai mei de servici... era pe cat de penibila, pe atat de comica dar si pe atat de... dramatica... saracii nebunatici! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut o stire acum vreo 2 ani la un post local de televiziune din Constanta , li s-a intamplat unora si cand au vazut ca nu au ce face au chemat ambulanta si i-au dus la spital unde s-a rezolvat problema. Deci nu e o legenda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu de ce ai deschis topicul? Te-ai "penis captivus" pe undeva?!

Editat de ariana2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cainii cand stau f.nd in f.nd..asta patzesc.

Nu cred ca e chiar acelasi lucru. La caini asa se desfasoara fiecare act sexual. La oameni pare sa fie un accident extrem de rar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi s-a intamplat. Un prieten mi-a povestit. Ca remediu cica trebuie intepata doamna in calcai pe undeva ... nu stiu mai multe. Sper sa nu mi se intample

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mi s-a intamplat. Un prieten mi-a povestit. Ca remediu cica trebuie intepata doamna in calcai pe undeva ... nu stiu mai multe. Sper sa nu mi se intample

OO please :blink: *** Da mister Yull stiu ca asa se produce fecundarea la caini tot timpul. Dar efectiv ei fac atunci pennis captivus. Asta am vrut sa spun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca e chiar acelasi lucru. La caini asa se desfasoara fiecare act sexual. La oameni pare sa fie un accident extrem de rar.

La caini este alta problema....este ceva normal sa ramana blocati pentru a fi siguri ca nu mai intervine alt mascul ca sa fecundeze "cataua"...nu este penis captivus sub nici o forma!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×