Sari la conținut
Forum Roportal
cocoon918

Virgin la 20 de ani...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 6 minute, NicolaeT a spus:

loool... eu la toate le spun ca sunt virgin si toate se topesc dupa mine ca au privilegiul sa ma invete.

Mi ar place sa fiu in locul tau Nicolae :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, cocoon918 a spus:

Foarte bune sfaturi, imi face placere sa aud parerea ta Zero !

Multumesc! Eu m-as bucura daca parerile mele ti-ar fi de folos cu adevarat.:smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, cocoon918 a spus:

Cu siguranta au un impact pozitiv asuprea mea !:)

M-ai facut sa zambesc cu adevarat. Atunci asa sa fie, sa iti fie de folos si sa te ajute sa ai incredere in tine. :smile:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, Zero* a spus:

M-ai facut sa zambesc cu adevarat. Atunci asa sa fie, sa iti fie de folos si sa te ajute sa ai incredere in tine. :smile:

Nu pot decat sa ma bucur, macar atat sa fac si eu dupa tot suportul si sfaturile bune :)

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 27.10.2018 la 11:28, cocoon918 a spus:

Da imi este frica sa nu fiu dezamagit. Toata problema e ca sunt incepator din toate punctele de vedere cand vine vorba de fete, din cauza asta, mi e frica sa ma apropii de vreo fata.

Nu are importanta asa mare pe cat ii dai tu faptul ca esti incepator. Toti trebuie sa inceapa de undeva.  Cand aveam 25 de ani, am avut un iubit care avea 19 ani si era virgin. Nu a contat absolut deloc pentru mine. Dimpotriva, il inveti dupa bunul plac. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au trecut 3 saptamani. Tot virgin esti?

Socant!

La actuala scoietate , e de-a dreptul mare ghinion sa nu fi reusit nimic pana acum.

Incearca sa propui o nevinovata intalnire intre membrii de pe aici. S-ar putea sa ai parte de ceva surprize, mai ceva ca la emisiunea madamei Marin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 08.11.2018 la 16:48, -Eva- a spus:

Nu are importanta asa mare pe cat ii dai tu faptul ca esti incepator. Toti trebuie sa inceapa de undeva.  Cand aveam 25 de ani, am avut un iubit care avea 19 ani si era virgin. Nu a contat absolut deloc pentru mine. Dimpotriva, il inveti dupa bunul plac. 

Il inveti dupa bunul plac? Ce straniu! Suna ca si cand ai manui o păpușă de carpe. 

 

La 08.11.2018 la 21:44, 5 o'clock a spus:

Au trecut 3 saptamani. Tot virgin esti?

Socant!

La actuala scoietate , e de-a dreptul mare ghinion sa nu fi reusit nimic pana acum.

Incearca sa propui o nevinovata intalnire intre membrii de pe aici. S-ar putea sa ai parte de ceva surprize, mai ceva ca la emisiunea madamei Marin.

Da, daca omul a rămas virgin, o sa vina sfarsitul lumii. Si nu am inteles niciodata de ce lumea ii considera ghinionisti pe virgini,  de parca toti ar avea parte de partide spectaculoase si memorabile de sex. Dar cred ca tu glumesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Initiator -

nu e nici o problema ca esti inca virgin, la varsta asta.

Nu e nici un concurs, cine scapa mai repede de povara virginitatii si nici nu e o varsta la care sa te alarmezi.

 

Temerile pe care le ai, le au multi tineri. Sunt oarecum normale, la varsta voastra. Insa sunt false probleme, sa stii. :)

De fapt, nu trebuie sa te ingrijorezi de nici una dintre ele: marimea sculei, teama de ejaculare precoce, anumite stangacii, etc.

Trebuie pur si simplu sa nu te mai gandesti la ele si sa lasi totul sa se desfasoare firesc si natural.

Restul va veni de la sine. Si va fi bine, vei vedea. Dupa care vei castiga incredere in tine.

Iar cand vei imbatrani, iti vei da seama ca te-ai ingrijorat degeaba, pentru un lucru banal.

 

Vezi, doar, sa fie fata potrivita. 

Eu mi-as face griji mai mult de componenta emotionala a relatiei, decat de actul in sine.

Daca fata te iubeste si o iubesti, nu va fi nici o problema in rest...

 

Editat de Staffida
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×