Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Am un spy pe calculator pe care nu mi-l gaseste decat "Webroot Spy Sweeper" !!! Si nu pot sa-l scot decat dak am versiunea inregistrata.Am gasit niste seriall-e pt. el dar nu stiu cum sa le bag.Ma poate ajuta cineva !!! Sau dak stie cineva un alt program mai bun care sa-mi gaseasca spy-ul ala ....ii zice "cnsmin" Va rog mult , dak stie careva sa ma anuntze si p mine ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-mi o adr. de e-mail unde te pot contacta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa-mi o adr. de e-mail unde te pot contacta.

 

 

Te rog..am si eu nevoie de ajutor cu un program bun antispyware (poate un crack pt spy sweeper) !!! TE ROG !!

:o: Yahoo ID : v3nom.madalin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa-mi o adr. de e-mail unde te pot contacta.

 

ALX, nu asa se rezolva problemele!!!

Din moment ce a fost postat pe un forum public, asa si trebuie sa ramana! Raspunsurile la problema lui/ei pot fi utile si pentru altii care se confrunta cu aceasta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un spy pe calculator pe care nu mi-l gaseste decat "Webroot Spy Sweeper" !!! Si nu pot sa-l scot decat dak am versiunea inregistrata.Am gasit niste seriall-e pt. el dar nu stiu cum sa le bag.Ma poate ajuta cineva !!! Sau dak stie cineva un alt program mai bun care sa-mi gaseasca spy-ul ala ....ii zice "cnsmin" Va rog mult , dak stie careva sa ma anuntze si p mine ...

 

Solutii:

Ruleaza Spybot Search&Destroy pe care il poti downloada free de pe net si rezolvi problema.

Site: http://www.safer-networking.org/en/spybotsd/index.html il poti gasi si in limba romana.

 

XoftSpy Se: http://labs.paretologic.com/spyware.aspx?remove=CnsMin

 

Daca dai un search pe Google si scrii CnsMin - removal, vei gasi destule metode de dezinfectie.

Pana si Webroot Spy Sweeper are un removal pt CnsMin, online :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×