Sari la conținut
Forum Roportal
alexalex12345

Sclavi si vai de ei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu in realitate ignor toti terminatii, toti amaratii, n au bani n au nimic, urati cu gagici urate, vai de ei si prosti asa si speciemene, terminatele lor muncesc pe la magazine, case de pariuri =)), iar ei muncesc la fel pe nasturi rupti de munca

sunt vai de ei din toate punctele, eu stau numai cu spatele la ei, nici nu vorbesc cu ei vreodata, trec de milioane de ori pe langa ei si nu i bag in seama. Eu in realitate sunt cu persoane si cu gagici misto care au bani, studii , joburi, astia sunt vai mortii lor ei se oftica ca o ard eu asa cu aroganta iar ei n au incotro. voi ce parere aveti? o sa se oftice asa mereu ca ei n au incotro.

Eram odata pe langa ei si am zis asa lu unu la telefon . N-ai vazut cu ce persoane vorbesc eu ma, nu cu toti astia =)) le am dat o maxim. voi ce parere aveti de ceea ce fac eu si ca sclavii si taranii astia vai mortii lor se oftica mereu si n au incotro. sunt vai de ei

Editat de alexalex12345

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 45 minute, alexalex12345 a spus:

 

:laugh: Este si asta un stil de-a filozofa despre realitatea ta inconjuratoare, probabil!

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunt vai mama lor si te doare la 14 metri de cur de ei, de ce deschizi un topic in care vorbesti despre ei? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este probabil efectul coliziunii dintre lumi. Una este lumea lui plina de saraci si cealalta este aceea pe care o vede la televizor.

Ar vrea sa fie in lumea aia de la televizor, dar realitatea lui este cealalta, asta in cazul in care alex isi duce zilele prin cine stie ce colt uitat de lume.

Este felul lui de a nu-si accepta realitatea. Dar nu intelege ca oamenii sunt la fel si intr-o lume si in cealalta. in rest este doar spoiala.

Editat de adal*
  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

? =)) eu in realitate sunt cu persoane misto cu gagici care arata bine, eu sunt ok asa cum sunt, nu cum zici tu.

Eu am zis ceea ce fac in realitate si este adevarat ceea ce vad, sunt d astia vai de ei, sunt urati cu gagici urate, n au persoane misto langa ei, muncesc pe nasturi sunt si foarte prosti asa, iar ei se oftica mereu ca nu i bag in seama si nu vorbesc cu ei, eu am persoanele mele adevarate langa mine.

Topicu` asta l am deschis sa vad ce parere aveti de ceea ce fac eu iar ei se oftica mereu adica asa o sa se oftice mereu? ca n au incotro :)). sunt persoane misto care sunt chiar adevarate si poate confirma oricine care eu stau cu ei si n am nicio treaba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu ce lucrezi? Dar gagica ta? Care'i limita superioară a cercului tau de prieteni? Ce venit ai pe an? Ce mașină conduci și a cui este? Cate camere are casa in care locuiești și cine este proprietarul? 

Ce vrei să te faci când crești? Intreb pentru un prieten. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, Sherlock a spus:

Probail locuieste in piramida.

Nu cred si nici nu pot sa stiu, insa daca ar locui "in piramida" ma gandesc eu ca ar filozofa un piculet diferit !

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, alexalex12345 a spus:

? =)) eu in realitate sunt cu persoane misto cu gagici care arata bine, eu sunt ok asa cum sunt, nu cum zici tu.

Eu am zis ceea ce fac in realitate si este adevarat ceea ce vad, sunt d astia vai de ei, sunt urati cu gagici urate, n au persoane misto langa ei, muncesc pe nasturi sunt si foarte prosti asa, iar ei se oftica mereu ca nu i bag in seama si nu vorbesc cu ei, eu am persoanele mele adevarate langa mine.

Topicu` asta l am deschis sa vad ce parere aveti de ceea ce fac eu iar ei se oftica mereu adica asa o sa se oftice mereu? ca n au incotro :)). sunt persoane misto care sunt chiar adevarate si poate confirma oricine care eu stau cu ei si n am nicio treaba

Omu' scrie curat, cu pauză după virgulă, cu pauză în loc de cratimă, cu agramatisme forțate, voit intenționate, mă gândesc că e un tip instruit care se plictisește. 

Eu nu mă oftic, bravo ție.  Continuă.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 minute, gargbird a spus:

Omu' scrie curat, cu pauză după virgulă, cu pauză în loc de cratimă, cu agramatisme forțate, voit intenționate, mă gândesc că e un tip instruit care se plictisește. 

Eu nu mă oftic, bravo ție.  Continuă.

"Punct ochit, punct lovit!" . Si eu ma gandeam sa scriu ca-i cineva care se distreaza , dar cu un scop anume...! 

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×