Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci eu stiu persoane care arata bine au bani si nu sunt superificiale au femei frumoase langa ei care si ele la randul lor au studii facultati, nu sunt niste terminate ca toate pe care le au astia. Barbatii asta au langa ei femei frumoase si interesante ca se poate. astea pe care le au astia nu sunt nici frumoase nici interesante nu s nimic, ei le tin doar sa le f*ta, dar n au alta mai buna s o f*ta si sa stea cu ei ca nu se uita la ei.

Desigur, ei considera frumos ceea ce refuz eu si ceea ce refuza toti care sunt oameni mari cu grade si cu femei frumoase si interesante =)). sa fim seriosi, ei se baga in seama cu multe fete bune dar alea nici nu le dau atentie apoi se intorc la urata lor.

Sunt oameni care si au schimbat viata peste noapte au facut bani s-au schimbat cu mult in timp, care la inceput aveau niste urate, iar acum uite ce bunaciuni au langa ei chiar si interesante, care daca te intrebam cand erau jos de ce au urate spuneai ca alea le plac , ca le vad frumoase, iar daca te intreb acum cand sunt sus de ce au astea langa ei ce o sa zici? nu le mai plac alea urate? cum asa?

Eu vorbeam de astia care au iubite si urate si deloc interesante, si da poti avea si o iubita frumoasa si interesanta ca sunt multe. de ce sa fie una urata? ca nu pot avea ei asta e altceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astia au iubite ce muncesc pe la magazine, case de pariuri si sunt si urate, si proaste si terminate, iar ei cica sunt cineva, de fapt ei sunt nimeni pe langa toti care au femei tipla care au si ele bani si iubiti lor sunt la fel. ce parere poti avea de astia si de alea sau eu daca o ard cu aroganta pe langa ei e logic sa fac asta. eu despre asta vorbeam ce parere poti avea despre ei, avand aseamena persoane langa ei. e clar ca sunt vai de ei si n au nicio treaba , o ard la stadiu de 'gaoace' iar ei cica sunt funny prin asta, prin munca lor in constructii, prin glumele lor muncitoresti, o ard asa cu haz de necaz continuu pentru ca ei nu SUNT CINEVA SI NU SUNT SI EI SUS

Editat de alexalex12345

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ce parere poti avea de ei? ei sunt intr un conflit continuu cu astia care arata bine si care au gagici bune, cand se intalnesc ei, chiar daca vorbesc, zic in gandu` lor. pfoa ce gagica buna are asta cand vreodata sa am eu asa ceva, celalalt spune, pfoai ce termianta are asta langa el, n as fi cu asta vreodata. Ei cica sunt cineva prin asta sau zic ca sunt si ei in rand cu toti , dar nu exista comparatie intre ei si persoane pe care le am mentionat mai sus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Man, observ ca tu pari sa nu fii in niciuna din cele doua tabere, adica nu ai gagica tipla, dar nici una urata cu spume.

sa intelegem ca tu nu ai gagica? Esti din categoria alora de mor virgini?

Nu inteleg de ce te strofoci atata din cauza gagicilor unora si altora.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu pot sa am oricand una buna, chiar si acum. si chiar daca o sa am tot o sa pun intrebarea asta si o sa zic de astia, fiindca ei au numai urate si cica sunt si ei in rand cu toti si astea, vor sa zica ca pfoai ce facem noi, mari combinatii stau cu aia , o fac pe aia, iau bani de la ea sau mai stiu eu ce. stadiul asta de goace. eu zic ce parere puteti s aveti de ei ca persoane n are importanta daca am eu sau nu relatie, ca eu ignor toate uratele si terminatele lor in real , nici nu le iau in seama , eu le accept doar pe cele bune.

Ce parere puteti s aveti de ei , e clar ca sunt via de ei si n ai cum sa faci comparatie . unu care are gagica misto se uita foarte de sus , al astia care au urate si terminate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serios? nu esti in stare sa raspunzi si uite ce zici :)) vrei sa zici ca eu  un tip aratos si plin de bunaciuni sa stau de vorba sau langa astia  cu uratele si cu terminatele lor. vai de ei =)) cum sa zici asta. eu nu vad nicio persoana misto in preajam lor. e clar ca ei n au nimic misto langa ei si asa raman

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×