Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 5 minute, alexalex12345 a spus:

Este destul de simplu ceea ce vreau sa zic. 

Eu inteleg cam asa: esti un tip urat si terminat, care nu are langa el nici macar o urata cu spume, dar care in lumea lui, nu vrea sa recunoasca asta si isi imagineaza ca ar fi un tip din ceilalti.

Daca te simti tu bine asa, este ok, dar fii discret, ca nu poti pacali pe nimeni.:smile: Esti prea obsedat de chestia asta. 99,9% nu gandeste in acesti termeni. C'mon.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 18 minute, alexalex12345 a spus:

Este destul de simplu ceea ce vreau sa zic.

O fi simplu ce vrei sa zici, dar mie mi se pare complicat sa te urmaresc. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai tu gandesti ceea ce zici aici?Cand vreodata un om care este asa cum ai zis tu mai sus ar spune tot ceea ce am zis eu aici?

Ce motiv as avea eu sa zic toate astea? la mine vin atatea fete in real care vor sa se bage in seama cu mine si sunt urate si vai de ele pe care eu nici nu le iau in seama si uite ce zici tu.

ORICE TERMINAT ORICE PROST ARE O URATA A LUI SI N AR SPUNE VREODATA CEEA CE AM ZIS EU AICI NICI MACAR N AR STI CE SA SPUNA, N AR SCOATE NICIUN CUVANT.

Pe mine ma plac atatea fete in real  n as avea motiv sa mint pe asta sau sa zic aici tot ceea ce am zis si sa va intreb ce parere aveti de astia care au astfel de persoane langa ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 45 minute, alexalex12345 a spus:

eu zic sa lasati asa de o parte si sa raspundeti la intrebarea pe care am pus o eu, ca despre asta era vorba nu? incercati sa evitati totul si intrati pe alt teriroriu, deoarece nu stiti ce sa mai spuneti. am zis o pe aia sa va fac sa intelegeti mai bine fiindca se pare ca nu stiti sa raspundeti

Eu am raspuns..:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 minute, alexalex12345 a spus:

Ce motiv as avea eu sa zic toate astea?

Asta nu intelegem nici noi. Te-ai trezit asa dimineata si ai zis sa intri pe... tpu... si sa perorezi pe o tema care nu te afecteaza. Foarte agramat, de altfel. Ca sa ce?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in caz ca nu te ai prins, voiam sa zic ce motiv as avea sa zic eu toate astea daca n as fi fi un tip asa cum zic eu. placut si aratos si nu cum zice cel de sus ca sunt.

Un tip care ar fi asa cum spune el, n ar veni vreodata aici sa zica toate astea. uita te mai cu atentie data viitoare ceea ce vreau sa zic.

Nu ca ma afecteaza, aici e vorba de adevar  care nu vreti sa l scoateti la iveala. orice terminat are urate si terminate si cica este si el cineva si in rand cu toti.Doar va intrebam ce parere aveti, sa vad ce spuneti si voi.

Editat de alexalex12345

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 30 minute, alexalex12345 a spus:

uita te mai cu atentie data viitoare ceea ce vreau sa zic.

:lol2:

 

Acum 30 minute, alexalex12345 a spus:

Doar va intrebam ce parere aveti, sa vad ce spuneti si voi.

Nu ne afectează, nu ne interesează.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 23 minute, alexalex12345 a spus:

E o simpla intrebare de tpu` daca nu e nimeni asa filozof si cu capu pe umeri sa mi zica. asta e altceva

Tai-o pe TPU, acolo sunt destui intelijenti ca tine. Superficiali si agramati; succesuri

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×