Sari la conținut
Forum Roportal
mareexecutor

Noaptea tarziu la otv

Postări Recomandate

Ce tembeliziune mai e si aia intr-o camara la cucurigu ?! Dan Senzationescu e de tot circu` cu imbracamintea lui de decedati, costum gri :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu cu cat il plateste DD pe tipul ala care face revista presei(care la el inseamna sa arate ziarele la camera, pe fond de manele, muzica greceasca, sau pink floyd), si care dupa aia asculta (cu receptorul la ureche) ziceri, majoritatea dubioase, ale unor cheflii nocturni de prin tzara. De multe ori tipul abia sta pe scaun de obosit ce e..(de multe ori l-am vazut ca sta pana dimineata la 8-9 in studio). El mare lucru saracu` nu prea face..de multe ori e pierdut, nu e atent la ce vreau aia sa-i transmita la telefon..si raspunde in "doi peri"..Am zis prima data ca e smecher...dar dupa aia mi-am dat seama ca de fapt e de o naiv. rar intalnita.( De fapt e si un pic prost :friends: ) Deci: nu stiu cu cat il plateste..dar merita ultimul leutz... Macar ca sta treaz toata noaptea.

da ,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma Don MaXxX, ca si cand Floyd a fost adjudecat de catre canalele tv high-class...

 

Incetati cu prostiile astea si cu infierarea postului astuia.

Mie nu mi se pare mai jenant ca ProTV de exemplu.

 

Vad ca acum e trendy sa pufai cand auzi de OTV.

E doar reflectia societatii, ca oriunde in lume.

 

Liberte, fraternite, OTV!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DD e un tip istet care a facut bani cu OTV. Acum da case si Mercedesuri prin nush ce concurs. Hm...atatia bani...oare e adevarat? Oricum vin si alegerile prezidentiale, s-ar putea sa mijloceasca o strangere de fonduri pentru vreun ales...Oare cine sta in spatele lui?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×