Sari la conținut
Forum Roportal
mareexecutor

Noaptea tarziu la otv

Postări Recomandate

Nu stiu cu cat il plateste DD pe tipul ala care face revista presei(care la el inseamna sa arate ziarele la camera, pe fond de manele, muzica greceasca, sau pink floyd), si care dupa aia asculta (cu receptorul la ureche) ziceri, majoritatea dubioase, ale unor cheflii nocturni de prin tzara. De multe ori tipul abia sta pe scaun de obosit ce e..(de multe ori l-am vazut ca sta pana dimineata la 8-9 in studio). El mare lucru saracu` nu prea face..de multe ori e pierdut, nu e atent la ce vreau aia sa-i transmita la telefon..si raspunde in "doi peri"..Am zis prima data ca e smecher...dar dupa aia mi-am dat seama ca de fapt e de o naiv. rar intalnita.( De fapt e si un pic prost :offtopic: ) Deci: nu stiu cu cat il plateste..dar merita ultimul leutz... Macar ca sta treaz toata noaptea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca as avea puterea necesara as inchide maine postul asta jenant .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da?! Ma tem atunci ca toti paranormalii si vindecatorii miraculosi si-ar gasii loc la Teo sau la alte emisiuni(nu ca n-ar umbla si pe acolo). :o:... Sincer eu nu as interzice nimic pe lumea asta. Tragedia nu e ca exista astfel de emisiuni, ci ca ele chiar au un target destul de marisor. Oricum..pe mine ma distreaza tipul ala de la otv. :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ieri zice tipul (la revista presei)..sa incepem cu lucrurile importante, dupa care rasfoieste ziarul disperat ,..trece de jumatate..pana gaseste ce e "important".. si incepe

-azi e ziua sfantuli mare mucenic..etc. S-a nascut la 18-nu stiu cat ,nu stiu cine..

-tot azi moare la 1937 G. Gershwin compozitor, dirijor etc...dupa care ridica capul din ziar si spune." celebrul compozitor care a compus aria Bolero care ..."si incheie fraza in stilul lui caracteristic. Foloseste cuvinte, expresii, notiuni.. care nu au nici in clin nici in maneca cu ce vrea sa zica. Eu rad de fiecare data cand apuc sa ma uit la el. Incep tot mai mult sa cred ca a fost "facut" la betie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Presiunea dintr-o televiziune este mare. Faptul ca el este un jenibil e partea a doua. Deci sa pricep ca asta e un topic de caterinca despre ei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: Jenibil de tot.

Mai nu e neaparat de caterinca. Poate cuiva chiar ai place tipul. Si mie imi place, dar in alt fel. Eu ma uit la el ca la Beavis si Butthead.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite cine ii facea audienta lui Diaconescu... :friends:

 

Ce dracu' de cuvant mai e si jenibil asta? Ati combinat jenant cu penibil?! :good: :doh: :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ZerO tv... ce penibil... nici nu stiu cum de nu le e jena sa mai transmita. Nenea ala saracu' castiga si el o paine, dar macar ar putea sa se prefaca mai vioi, sa consume si el un espresso inainte. :surrender:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ariana & @Andrada : da, e penibil si jenant, deci e jenibil

@ray: ce sa-i faci? asta suntem, si cu astia lucram.. daca au audienta.. grav cu consumatorii nostri de televiziune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×