Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 4 ore, M1elena a spus:

Am uitat sa precizez, noi inca nu am apucat sa avem activitati impreuna deoarece el iesea cu prietenii lui si pe mine nu ma lua.

Ratasem precizarea asta. Pai da, asta trebuia sa-ti fie un semnal de alarma, dinaintea faptului ca se desprindea de mana ta si se facea ca nu te cunoaste in mall. Nu erati "impreuna" asa cum credeai tu. Nici de 3 luni, deloc.

 

Acum 4 ore, M1elena a spus:

Mai ieseam pe afara dar mai rar.

Daca erati un cuplu, de ce sa nu iesiti? Iar, destul de clar ce statut aveai pentru el si la ce viitor (nu) se gandea domnisorul tau drag.

 

Acum 3 ore, M1elena a spus:

Dar este dificil pentru mine sa accept ca un om se poate comporta asa, un om care i.am oferit incredere si l.am lasat sa ma cunoasca asa cum sunt.

Dar el, s-a destainuit fata de tine? L-ai cunoscut cu adevarat, profund, cine e, ce e, ce vrea sa fie?

 

Acum 2 ore, M1elena a spus:

I.mi doresc sa am o relatie ...

Femeio, doreste-ti sa fii o femeie misto. Doreste-ti sa intalnesti barbati misto. Mai lasa in pnm relatiile astea! ca nu stii ce sa faci cu ele.

  • Like 1
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, M1elena a spus:

 ... ma chema doar seara la el si dimineata trebuia sa plec, nu mi.a picat bine.

Venea altcineva dupa tine???   Primeai ordine ca trebuie sa pleci ... si te-ai mai dus si noaptea urmatoare, ca vorba aia ... pe langa ca nu ti-a picat bine!!!

Nu te-ai gandit la nimic decat, abia asteptai sa fie seara ... iar.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca stiam tot ce face.Petreceam mult timp impreuna, daca nu eram cu el vorbeam la telefon.Dar poate si.a dat seama ca nu asta i.si doreste.Poate omul vrea o relatie libera,  fara obligatii si responsabilitati.La o discutie mai aprinsa mi.a spus ca nu s.a mai certat cu nimeni de 2 ani, si ca e mai bine singur fara cearta:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai conteaza, nu-l mai vreau dupa ce a avut comportamentul asta fata de mine.Fraiera a-si fii daca a.si vrea sa ma intalnesc cu el sau sa mai vorbesc dupa ce 2 luni nu a mai dat nici un semn de viata.Daca era interesat de mine oricat de certati eram, mai dadea un semn de viata.Eu cred ca nu este prost, doar se preface ca nu stie aia si aia ca lucrurile sa fie in favoarea lui.Putea sa spuna de la inceput ca nu este pregatit pentru o relatie, nu sa minta cu religia, cu parintii cu mai stiu eu ce..neserios.

Editat de M1elena
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×