Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Astept cu interes ziua in care M1elena o sa deschida topic sa zica ce relatie normala si functionala are.

De exemplu, nu cu unu mai mic, mai mare, mai insurat, nu cu tot felul de straini, ca se pare ca nu vorbesc "pe aceeasi limba".

Probabil va fi nevoie de unul care sa nu se sperie de disperarea ei de a fi intr-o relatie care duce spre maritis de la 20j de ani. Sau de unul mai disperat ca ea.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si acum nu inteleg de ce nu au mai functionat lucrurile.Adica am incercat dar nu stiu de ce nu a mers.Nu vreau sa ma marit acum, dar nici nu vreau pe cineva sa ma ascunda.Asa simt..

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai sa intelegi atunci cand vei cauta un partener potrivit tie. Deocamdata esti setata pentru cai verzi pe pereti. Sper sa te trezesti candva la realitate.  :smile:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu mai stiu cum arata partenerul potrivit, ca mai multi nepotriviti imi apar in cale...Acum am crezut ca am gasit dar asta cu relatia ascunsa nu se potriveste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te arunci prea repede in relatii. Nu cunosti intreaga viata un om, d-apoi in cateva luni. 

Ai si sperante prea mari, esti naiva si visezi la cai verzi pe pereti inca din prima clipa cand intalnesti pe cineva. Maturizeaza-te, toate relatiile astea esuate o sa-ti acreasca sufletul. 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fugi  cat vezi cu ochii. Nu te iubeste si nu are pic de respect pentru tine. 

Nu vârsta sau religia îl împiedică să aibă o relație cu tine,  nu iti este foarte clar că el nu își dorește? El vrea ce are acum: o relație sexuală și atât. Restul, sunt minciuni prin care speră să îți întrețină disponibilitatea. 

Da-i un mare șut în cur și un scuipat in ochi. De ce și un scuipat? Pentru lipsa lui de sinceritate. Eventual ii prosti spune și  că, da, este mic. Prin toate părțile! 

Auzi, e mic și îl ceartă "mămițica". :spam:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 05.08.2018 la 23:13, M1elena a spus:

Nu este musulman este crestin dar arab

De unde stii că este creștin? 

Este arab și atât, personal nu cred că este evreu. 

Ăștia nu dau doi bani pe femei. Fugi. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta mi.a spus ca este arab dar crestin.Si ca nu poate sa le spuna alor lui acum de mine sau sa puna poze cu noi ca apoi i-l intreaba de mine si e inca mic sa aiba o relatie.Mi.a dat drumul de mana in mijlocul molului ca sa nu stie rudele lui si eu a trebuit sa astept deoparte.Adica am crezut la inceput dar daca are o relatie buna cu familia lui cum spune de ce nu poate spune ca avem o relatie asta nu inteleg.

Editat de M1elena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×