Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu vrea sa te piarda ca-i convine aranjamentul ca in religia lui un barbat trebuie sa aibe o femeie in pat odata pe zi macar, pentru buna lui functionare!!!

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, dar mi.a zis ca nu a vorbit cu parintii lui despre mine, pentru ca au incredere in el.Parca e alta persoana.Pe romaneste mi.a spus ca tatal lui stie ca f*te si ca e normal.Dar ma gandes nu este mai normal sa.i spuna ca are o relatie deca sa stie doar ca f*te..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Evreii mai au o alta lege, un barbat dupa ce si-a ingropat sotia, in acea seara are deja femeie in pat!!!  insa femeia are de asteptat o vreme ...

Ceea ce gandesti tu, deloc nu se potriveste cu credinta lui in care a fost crescut, el nu te vede pe tine deloc langa el. 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cum ar' trebui sa gandesc eu, sa.l astept pe el pana vrea relatie, nu doar intre noi..ce garantie am eu ca nu pierd timpul si peste un timp ma trezesc singura, daca de acum el nu vrea sa zica ca avem o relatie, si eu in societate de fata cu rudele lui trebui sa ma comporta ca si cum suntem prieteni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu deja ai pierdut timp pretios cu el, si fiecare secunda de acum incolo e contra ta.  Dar el nici gand n-are sa te duca in familie, repet deja de cateva ori, la ei amanta sau femeia pe care plateste cu ora nu merg acasa in vizite!!! 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, M1elena a spus:

El a spus ca pot merge acasa la el ca prieteni

Daca nu te ia nici in anturajul lui de prieteni si nu vrea sa puna fotografii cu voi, cum crezi ca o sa te duca acasa la el?

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, M1elena a spus:

A spus ca este mic si nu poate acum, dar cred ca nu ma vrea.

Tu esti iubita lui secreta. Nu suna misto?

Depinde ce asteptari ai.

Este mic? Asta nu seamana a santaj, apropos de diferenta de varsta? Tipul te cam ia in balon. Nu sunt sigur de ce.:smile: Tu...?

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×