Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 15 minute, M1elena a spus:

Pana acum nu ne.am certat niciodata dar nu stiu ce s.a intamplat de cand s.a intors din Israel

Pai ce sa se intample. Tipul le-a povestit parintilor despre tine si acestia l-au avertizat sa nu devina o relatie serioasa pentru ca ei nu te vor accepta.

Am uitat sa te intreb. Cu cati ani esti mai mare decat el?

 

Editat de adal*
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum sa pun problema, nu ma intelege deloc.Mi.a spus ca avem o.relatie doar intre noi, nu stiu cu este asta.Iar peste 3 ani o sa le spuna parintilor si altora despre noi, ca acum este mic si nu poate..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Peste 3 ani???  :o:   dupa ce a terminat facultatea si a plecat fara sa-ti spuna 1 cuvant.

Tu esti pentru el doar o persoana in camera, nu in public.  Amanta sau iubita in adevaratul sens al cuvantului si daca nici n-are de plata pentru, cu atit mai bine lui si rau tie!!!

Pe vremuri mamele vorbeau de aceste situatii fetelor sa nu se increada in frumusetea lor si sa nu considere fii bogatasilor ca prieten ca nu le va lua niciodata.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ești partener de sex, vrei mai mult, nu îți dă...nu mai e nimic de făcut

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca este prea mic si cer eu prea mult...Dar nu este funny deloc sa spui ca vrei  o persoana peste un timp, eu cred ca daca de la inceput nu vrea sa avem o relatie serioasa nici nu o sa fie..poate nu este pregatit.Adica nu sa ne casatorim acum nici eu nu vreau asta dar sa fac parte din viata lui nu sa fim prieteni in ochii celorlalti.M.a bagat in ceata rau..

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×