Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Buna! Va rog,îmi puteți spune cum as putea sa ajung in spital,și da va rog,nu credeti că sunt nebuna pt că nu sunt.! Am motive personale! 

Cum as putea ajunge in spital fără să îsi dea seama cineva că e totul plănuit? Și aș vrea metode care sunt eficiente și nu prea dureroase sau care îmi pot lasa urme sufletești!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te inscrii la facultatea de medicina si, daca ai noroc, poti face practica la spital din primul semestru.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sari sau escalada si gardul daca esti in forma ... si nu are sistem in functie sa te prinda ala din camera de computere.

Cred ca ai alta problema decat doar de intrat pe poarta, exact, sint si ore de vizita daca poti sa astepti pan-atunci, insa ori ce ai planificat, nu prea functioneaza daca nu salvarea te duce, mai ales daca va lasa urme.   Nu te lua dupa pareri din astea, ca noi nu stim ce te doare.  Dar tu apreciezi severitatea cazului.  Sper ca esti bine ... si nu experimenta!!!   

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dacă ne spui de ce vrei sa faci asta, poate găsim o altă soluție prin care iti poti rezolva problema? 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
6 hours ago, Davi_ said:

Dacă ne spui de ce vrei sa faci asta, poate găsim o altă soluție prin care iti poti rezolva problema? 

 

E greu de explicat...am avut o întrebare mai veche la care te poți duce și vei înțelege de acolo..prima mea întrebare!

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Let me guess, ai ramas insarcinata cu prietenul tau de 17 ani? 

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 25.07.2018 la 19:15, DeltaFitz a spus:

Buna! Va rog,îmi puteți spune cum as putea sa ajung in spital,și da va rog,nu credeti că sunt nebuna pt că nu sunt.! Am motive personale! 

Cum as putea ajunge in spital fără să îsi dea seama cineva că e totul plănuit? Și aș vrea metode care sunt eficiente și nu prea dureroase sau care îmi pot lasa urme sufletești!

Du-te la medic cu un pliculet gras, si explica-i problema ta, Iti va gasi de urgenta cel putin 3 boli cronice de care habar n-aveai.  :o:

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, DeltaFitz a spus:

Nu doamne ferește.

Haleluia! Ma gandeam ca daca ai tai parinti fac atat scandal pentru niste tigari, ce ti-ar face daca... tuamne feri! Macar ai grija sa nu se intample, da? 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
19 hours ago, ♫ Blues ♬ said:

Haleluia! Ma gandeam ca daca ai tai parinti fac atat scandal pentru niste tigari, ce ti-ar face daca... tuamne feri! Macar ai grija sa nu se intample, da? 

Nu se va întâmpla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×