Sari la conținut
Forum Roportal
Dianamor

Ma ingras si lui nu-i plac grasele

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Atunci cand o relatie de casatorie trebuie sa se termine, apar "semnele" inainte. Oricat s-ar incerca, orice compromisuri s-ar face, orice diete s-ar tine, atunci cand casatoria respectiva si-a incheiat treaba,  pentru care a fost menita a fi, ea se termina. Orice -ar incerca partenerii, cand este gata, este gata si se va incheia (intr-un fel sau altul...) deoarece trebuie sa faca loc altei "relatii", care-si are rolul, rostul si vremea ei...

Editat de LuciaD
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 30.06.2018 la 16:59, Dianamor a spus:

Pai cam asta e totul, ma ingras iar lui nu-i plac grasele. Am incercat diete, sport iar acum am ajuns sa-mi iau Diet Stars din asta de pe net . Ce sa mai fac? A auzit cineva ceva de produsul asta?

Nu, nu ma intereseaza. Dar dieta bunului simt, ai incercat-o? Dupa modul in care ai scris, e lesne de inteles ca era o reclama mascata.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, Zero* a spus:

Ba sportul te ajuta sa slabesti frumos.

[...]

Bineinteles ca slabeste, mai cu seama daca ia si in calcul o alimentatie rationala.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, sorinaa a spus:

Nu gasesc prea potrivita comparatia...un barbat beat nu este in deplinatatea facultatilor mintale, pe cand o femeie plinuta, da.

 

 

Evfent ca nu gasesti ce nu-ti convine tie. De ce naiba majoritatea dintre ele se ingrasa dupa ce s-au maritat si nu inainte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multe cred în zeul măritișului. Şi că leagă el casa,  cumva,  împotriva acțiunii distructive a oricăror păcate.  

Superstiții şocante.

Cultivate de Diavol,  care,  în diverse haine,  cu asta se ocupă: vinde legări,  asigurări și dezlegări.

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, vax a spus:

Evfent ca nu gasesti ce nu-ti convine tie. De ce naiba majoritatea dintre ele se ingrasa dupa ce s-au maritat si nu inainte?

Evident....

Daca este pe presupuneri, banuiesc ca tie iti convine sa mergi pe strada cu o femeie beata decat cu una plinuta...

Insa "dupa-ul" acesta e valabil si la barbati....:wink:

 

Editat de sorinaa
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 30.06.2018 la 15:59, Dianamor a spus:

Pai cam asta e totul, ma ingras iar lui nu-i plac grasele. Am incercat diete, sport iar acum am ajuns sa-mi iau Diet Stars din asta de pe net . Ce sa mai fac? A auzit cineva ceva de produsul asta?

Ce conteaza pana la urma daca lui ii plac grasele sau nu?! E despre tine si atat. Daca te simti bine sau nu cu tine. Incearca dukan si 

Nu trebuie sa iubesti sportul dar daca faci cat se putina miscare tot conteaza. Si nu te dezamagi singura! Fiecare om are jumatatea lui, gras sau slab. 

Editat de ♫ Blues ♬
Scos link reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 minute, Smd90 a spus:

Ce conteaza pana la urma daca lui ii plac grasele sau nu?! E despre tine si atat. Daca te simti bine sau nu cu tine.

Nu trebuie sa iubesti sportul dar daca faci cat se putina miscare tot conteaza. Si nu te dezamagi singura! Fiecare om are jumatatea lui, gras sau slab. 

Da, asa este.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, Smd90 a spus:

 

Mda, un fel ingenios de a face reclama, dar daca ne referim la subiectul topicului tu nu ai observat esentialul, ca nu este vorba de ea si atat, sau daca este asa, atunci sa incheie actuala relatie si sa se faca cat de grasa vrea ea. Asta este sfatul tau? sau ramane doar linkul?:smile:

 

Editat de ♫ Blues ♬
Scos citat.
  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×