Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E posibil sa fi fost suparata ca nu i-ai acordat suficienta atentie inainte de plecare, dar nu putea pleca totusi fara sa te salute. Cum adica? Pentru tine era mai importanta mincarea decit plecarea cumnatei? Ha ha ha :no: :derisive:

Avind trasaturi histrionice, minciunile fac parte din arsenalul ei. Cum altfel ar putea juca la perfectie rolul de victima? Cum altfel ar gasi un print care sa o salveze? :o:

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
17 minutes ago, Gaslight said:

E posibil sa fi fost suparata ca nu i-ai acordat suficienta atentie inainte de plecare, dar nu putea pleca totusi fara sa te salute. Cum adica? Pentru tine era mai importanta mincarea decit plecarea cumnatei? Ha ha ha :no: :derisive:

Avind trasaturi histrionice, minciunile fac parte din arsenalul ei. Cum altfel ar putea juca la perfectie rolul de victima? Cum altfel ar gasi un print care sa o salveze? :o:

Sincer nu mi-am dat seama pana acum ca minte asa pe fata. Ok, mai exagera, mai dramatiza, mai se victimiza dar chiar sa minta asa nu mi-am inchipuit. I-am explicat sotului ca situatia nu a fost asa cum a prezentat-o ea ci taman invers, adica ea m-a salutat peste gard (gardulet de fapt) si ca eu doar i-am raspuns la salut. A zis ca acum vrea sa stie exact care a fost adevarul si ca o sa o intrebe telefonic cum a fost situatia detaliat, ca daca ea a procedat asa este foarte urat din partea ei. Sunt curioasa daca o sa fie sincera. Si avand in vedere faptul ca sotul a zis ca acum vrea sa stie adevarul, deduc ca au mai fost situatii de care nu a fost sigur doar ca nu mi le-a zis, astfel incat sa spun si eu varianta mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Macar sper ca vine o singura data pe an. Cam dubios cum isi paraseste sotul cate 2 saptamani, care am inteles ca are un mic handicap fizic, fuge de el si de responsabilitati spre taramurile alintarii..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×