Sari la conținut
Forum Roportal
Blues

Modificari forum

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 3 ore, vax a spus:

Daca setari si continut sunt foldere radacina, atunci non-administratorii site-ului nu pot avea acces la ele.

Trebuia sa apara numai "Continut" si "Setari" si cand dadeai click pe ele sa desfasoare ce apare sub ele, dar mai trebuiesc niste linii de comanda in program, care vor rezolva si asta, sau asta este modul de prezentare cu care trebuie sa ne obisnuim.

Editat de adal*
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, ♫ Blues ♬ a spus:

Hahah, da, io ti-am dat like. Pentru ca puteam vedea pozele pe care le-ai ascuns si ca mesajul este ascuns. 

Likeul l-am primit inainte de a ascunde pozele. Ciudat e ca eu am vazut cum se sterg rand pe rand, una dupa alta.:smile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ar fi mai bine de folosit limba de computer in aceste foldere(dosare) decat romana???   

Ca sa fiu sigura de data asta ca scriu cuvantul potrivit, am cautat pe google traducerea cuvantului folder si echivalentul era pliant, iar la dosar in engleza ii zice ... folder :o:  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, adal* a spus:

Trebuia sa apara numai "Continut" si "Setari" si cand dadeai click pe ele sa desfasoare ce apare sub ele, dar mai trebuiesc niste linii de comanda in program, care vor rezolva si asta, sau asta este modul de prezentare cu care trebuie sa ne obisnuim.

Daca ar fi aparut doar "continut" si "setari" fara sa fie desfasurate celelalte subfoldere, atunci interfata nu ar mai fi fost prietenoasa si usoara pentru utilizatorul forumului, In acest fel s-a evitat multe click-uri devenind mai la " indemana" subfolderele.

Cum ziceai si tu, cred ca va ramane asa cum se prezinta acum.  :smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm..., oare ce inseamna faptul ca nu ma lasa sa vad cine-mi da Like! Are si "restrictia" aceasta "rolul si rostul ei", cu siguranta...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cate ori ma ridic de la computer, cand revin trebuie sa LOGIN  ... cred ca inseamna siguranta ca si ascunderea profilului forumistilor si multe altele.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, The Unknown a spus:

De cate ori ma ridic de la computer, cand revin trebuie sa LOGIN  ... cred ca inseamna siguranta ca si ascunderea profilului forumistilor si multe altele.

Da, am observat si eu ca sunt multi useri care nu permit (unora dintre noi) ca sa le fie vazut  profilul...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, The Unknown a spus:

De cate ori ma ridic de la computer, cand revin trebuie sa LOGIN  ... cred ca inseamna siguranta ca si ascunderea profilului forumistilor si multe altele.

După un timp fără activitate, trebuie să te "loghin" din nou. 

Da, este o măsură de protecție a contului. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 08.07.2018 la 19:13, Zero* a spus:

Likeul l-am primit inainte de a ascunde pozele. Ciudat e ca eu am vazut cum se sterg rand pe rand, una dupa alta.:smile:

Administratorul poate vedea mesajele ascunse. Si eu ti-am dat "inimioara"  la o postare ascunsă. :D 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum vine o  "postare ascunsa"???    nu stiu ca se poate si ascunde ceva, doar a nu posta ceva.  

Imi suna curios ca eu scriu sa fie postat mesajul, altfel de ce l-as mai scrie???    Ca si popa cel intelept, si noi pan-la moarte tot invatam ceva nou  :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×