Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Presupunem că ai in buzunar o tabletă care are proprietatea de a face pe oricine o înghite sa nu se poata opri din râs 24 de ore. Ai pune-o cuiva in sandviș sau cafea? Ai lua-o tu, ca sa slabești sau așa, doar ca sa râzi? Ai da-o unei persoane care n-a râs niciodată? Ce ai face cu o astfel de tabletă?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s persoana tabletelor, nici al glumelor dar si mai putin al râsului, l-as propune pe lista de substante controlate  :haha: 

Ai perfectă dreptate. Râsul în România de azi este ceva complet desuet, de nedorit. Chiar nu-și are loc în țara asta. Dar totuși păstrez postarea...să vedem...vine un tren de marfă??? :))

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A sosit deja trenul din Bucuresti cu stiri de ultima ora, unde am citit ca: - Cântăreţul Gheorghe Turda, colaborator al Securităţii, VA OCUPA O FUNCŢIE importantă pentru IMAGINEA ROMÂNIEI. 

 

Vicepreşedinte al Coaliţiei Naţionale pentru Modernizarea şi Respectarea României şi va contribui la promovarea identităţii naţionale şi la conservarea tradiţiilor şi obiceiurilor româneşti.

 

Am motive sa rad de cei care au comentat in ziar, cat sint de low in materie cenusie  :haha:   

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A sosit deja trenul din Bucuresti cu stiri de ultima ora, unde am citit ca: - Cântăreţul Gheorghe Turda, colaborator al Securităţii, VA OCUPA O FUNCŢIE importantă pentru IMAGINEA ROMÂNIEI. 

 

Vicepreşedinte al Coaliţiei Naţionale pentru Modernizarea şi Respectarea României şi va contribui la promovarea identităţii naţionale şi la conservarea tradiţiilor şi obiceiurilor româneşti.

 

Am motive sa rad de cei care au comentat in ziar, cat sint de low in materie cenusie  :haha:   

Na, poftim! Nici nu mai trebuie pastile. La asta se poate râde ecologic, fără sughițuri și efecte secundare date de pastile :))))))

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×