Sari la conținut
Forum Roportal
catzelus

sfaturi, sugestii, Povestea TA

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca ar fi sa iubiti pe cineva cum ati face-o

 

off-topic: Doamne, ce intrebari va mai trec prin cap, dragii mei ! ::cry:: ::cry:: ::cry::

 

Ca sa iti raspun la intrebare : as face-o in cel mai frumos mod posibil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si felul tau de a iubi cum este ?

 

Il las pe cel in cauza sa descopere... un pic de mister nu strica niciodata :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai in primul rand nu poti iubi cu mintea. Iar astea fiind zise, restul sunt de prisos, pentru ca ce sai spui mintii despre iubire?Sau cum crezi ca poate stii ea cum sa iubesti pe cineva, asa ca daca chiar vrei un raspuns, intreabati inima intai si apoi sufletul.

Daca ma intrebi pe mine, am sa ti zambesc. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu va vine sa credeti ceea ce voi spune sau poate ma faceti nebun :pee.

Am visat acum 4 ani si ceva un INGER, inger pe care acum il am aproape, pana acum 2 zile ea nu stia nimic asa ca mi-am luat inima in dinti si i-am spus. A ramas socata si mi-a spus ca de ce nu am zis nimic pana acum sau macar pana acum 7 luni de cand este cu mine, iar cuvintele pe care i le-am spus au fost urmatoarele : nu m-am putut baga peste altcineva sau peste ceea ce se incerca sa se cladeasca si plus de asta eu te voi avea cand vei striga dupa ajutor si asa a fost sa fie.Asta se intampla acum 2 zile

A venit ziua de ieri cand de la facultate am fost la ea la servici iar dupa o discutie am ceruto de nevasta. Continuare este in urmatorul articolul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am cerut-o de nevasta si mi-a spus ca este prea devreme pentru mine. DAR seara ea ma cerut de logodnic. Eu nu mai inteleg nimic. Poate voi intelegi sau aveti mai multa experinta ca mine si ma pute-ti lamuri si pe mine ::cry:: ::cry:: :pee :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A iubi este cel mai frumos si cel mai de pret sentiment. Ce as face eu? Am facut tot ce mi-a stat in putinta, am luptat 4 ani si ceva pentru ca intr-un final sa fie ceva extraordinar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×