Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Va reuși Contra „deșteptarea” Naționalei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iote că, periodic, ne mai punem și noi această întrebare. Anume dacă un antrenor sau altul va reuși să facă treabă bună și să mai ducă echipa României pe la turnee finale, recte Europene sau Mondiale.

Aseară România a reușit o victorie cu Israel, la ei acasă, cu 2-1. N-a fost un meci extraordinar, dar poate că ne dă speranțe...

Voi ce ziceți?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu prea am impresie buna despre antrenori, ca nu de ei depinde succesul echipei si al meciurilor!!!   

Si aici il glorifica mai rau ca pe o icoana acesti antrenori renumiti si cand ma uit la ei cum arata, imi vine rau ...

grasi, batrini, etc., si ma intreb ce invata tinerii de la el decat injuraturi si metode de pedepsire antice.   

Sint total impotriva acestui sistem de zeificat un mosneag ca odata "back in time" si echipa lui a castigat un meci.

 

De ce nu se investeste mai mult in calitatea vietii sportivilor??? ca ei sint care joaca pe teren, antrenorul dor ridica pumnii

in cer si scuipa la marginea terenului, nu aduce nimic bun echipei, din contra le mai si ameninta.

 

Cad pe teren fotbalisti si mor ... stim cu toti care-i cauza dar se tace ca s-au pariat pe jucatori si sume importante au schimbat buzunare.

 

La ce mai trebuiesc antrenori???  Oricare "low-life" poa'sa faca o tranzactie din asta si fara sa fie o echipe implicat.

Ah, vorbeam parca de un sport, sau m-am lasat dus de valuri cam departe  :shipwrecked:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca atunci cand va veni Lupescu la conducerea FRF (nu e sigur ca va veni, adevarat) il va da afara pe Contra si-l va pune pe Dan Petrescu. Si dansul continua, asa cum ne place noua, doua la stanga, doua la dreapta, nici un pas inainte. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea să se întâmple și asta, însă nu imediat. Depinde de rezultatele lui Contra. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×