Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa intelegem ca tu ai discutat cu ea despre ce scrie ea pe chat cu prietenele? Eu asa am inteles mai demult.

Da am discutat cu ea despre discutiile ei cu prietenele si despre alte discutii. Cica trebuie sa iasa si ea cu ceva in evidenta in fata lor ...si cu ce alceva decat cu amantii ei ...(dupa cum scriam mai sus total virtuali as zice doar unul singur potential real).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da am discutat cu ea despre discutiile ei cu prietenele si despre alte discutii. Cica trebuie sa iasa si ea cu ceva in evidenta in fata lor ...si cu ce alceva decat cu amantii ei ...(dupa cum scriam mai sus total virtuali as zice doar unul singur potential real).

Mda. Fiecare are ce merita pana la urma. Ce naiba sa mai zic.

Presimt ca o sa imbatraniti impreuna, facandu-va zile fripte, asta ramanand singura voastra placere. O fericire perpetua.

Sunteti perechea viitorului pe o planeta condamnata.

De ce naiba sa te casatoresti daca nu stii ce inseamna asta si nu-ti asumi? De ce sa stai intr-o astfel de casnicie?

Editat de adal*
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa o scoti cu forta, ai putea sa-i spui ca daca nu inceteaza, divortezi.

Da' ma tem ca ti-e frica de ce-ar putea raspunde.

Anul 2017 a fost unul foarte negativ pentru mine (dezastruos as zice), pe langa problemele sentimentale, familiale in care nu aveam liniste sufleteasca, nevoit sa demisionez, decedat mama in august inainte de concediu, s-a pus in discutie si DIVORTUL de 3 ori (niciunul nu am fost 100% siguri ca vrem asta). In momentul de fata suntem impreuna, vad bunavointa din partea ei si pe care o tratez cu reticienta si sper / imi doresc un 2018 diferit in primul rand de 2017 si muult mai bun !

Ce prieteni aveti, frate?...

DUSMANI :secret:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da am discutat cu ea despre discutiile ei cu prietenele si despre alte discutii. Cica trebuie sa iasa si ea cu ceva in evidenta in fata lor ...si cu ce alceva decat cu amantii ei ...(dupa cum scriam mai sus total virtuali as zice doar unul singur potential real).

 Este posibil sa se gandeasca la ceva swinger club, la un thresome. Fara gluma. S-ar putea sa iti propuna asa ceva in viitorul apropiat.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 Este posibil sa se gandeasca la ceva swinger club, la un thresome. Fara gluma. S-ar putea sa iti propuna asa ceva in viitorul apropiat.

Am avut discutia asta imediat dupa casatorie cat si in repetate randuri after. Eu personal NU imi doresc asa ceva si ea a declarat la fel ca NU.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am avut discutia asta imediat dupa casatorie cat si in repetate randuri after. Eu personal NU imi doresc asa ceva si ea a declarat la fel ca NU.

Daca nici tu nici ea nu va doriti asta, de ce ati fi discutat asa ceva inca de la inceputul casatoriei? Simteati cumva ca lipseste un ingredient?

Editat de adal*
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am avut discutia asta imediat dupa casatorie cat si in repetate randuri after. Eu personal NU imi doresc asa ceva si ea a declarat la fel ca NU.

 

Ioi ! Mai oameni buni, ce se-ntampla cu omenirea?! Ce casnicii pot sa fie astea?! Compromisuri crase ! Cum vine asta?! auzi, cica au avut asemenea discutii ! Nu pot sa cred , este incredibil ! Mai fratilor, pai ce-i cu voi, ce este cu voi, ce se intampla pe aceasta superba planeta Pamant?!  :soc:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ioi ! Mai oameni buni, ce se-ntampla cu omenirea?! Ce casnicii pot sa fie astea?! Compromisuri crase ! Cum vine asta?! auzi, cica au avut asemenea discutii ! Nu pot sa cred , este incredibil ! Mai fratilor, pai ce-i cu voi, ce este cu voi, ce se intampla pe aceasta superba planeta Pamant?!  :soc:

Nu este normal sa discuti despre inclinatiile sexuale ???

Editat de Cristian_1234

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu doar vreau sa revina ...pe calea cea buna :(

A fost vreodata pe calea cea buna?

 

Si daca ar reveni, trebuie sa fii constient ca, nimic nu va mai fi cum a fost..

Increderea ta in ea nu prea mai este si nu prea se mai reface vreodata in totalitate...

Iar ea te va privi mereu ca pe un politai..

 

Totusi, aveti un copil

 

Dar, ceea ce face ea in prezent este o joaca murdara si egoista..

 

Totusi, merita sa lupti pentru casnicia ta..

 

Dar, par atat de multe stricaciuni pe acolo, unele ireversibile...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×