Sari la conținut
Forum Roportal
Cristina_282017

Situatie un pic bizara

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu a stiu ca problema ta financiară este de mai lunga durată. O fi crezut ca este ceva de moment și aceea a fost așa "amabil". S-a lămurit cum sta treaba și, este clar, caută alt gen de client.

Nu ai motive sa te simti prost, nici pentru ca a refuzat banii, nici pentru altceva.

Cred că toată lumea are momente financiare proaste.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai traiesc si oameni adevarati pe planeta asta, trebuie sa le dam o sansa sa stea in forma!!!

Peste tot se intampla asa ceva pe planeta sub o forma asemanatoare.

Ofera si tu cuiva un ajutor cand are nevoie, dupa posibilitatile tale ca sa te simti satisfacuta ca ti-ai facut datoria de crestin sau cetatean.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
 

In primul rand, ai spus ca cineva s-a oferit sa iti dea sedinte de acupunctura. In calitate de ce s-a oferit? Era prieten/a cu tine? Cum a aflat de faptul ca te simti rau? Ceva lipseste din povestea ta.

In al doilea rand, daca vroiai sa procedezi corect, faceai pauza o luna fara acupunctura si cand aveai banii te duceai in continuare. Tu ai vrut sa mergi in sistem de debit in continuare, poate asta nu i-a placut persoanei respective. Nu imi pot da cu parerea pentru ca nu reiese clar daca era medicul sau doar un mijlocitor.

In al treilea rand, trebuie sa fie si alt motiv in afara de neintelegere sau constiinta, pentru faptul ca dupa un an si ceva inca te mai gandesti la acea situatie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×