Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

24 minutes ago, MissHyde said:

Moooama! Mâncare!!!

Azi am mâncat doua pizza și două ciocolate și am fumat două pachete de țigări și încă câteva alte trei chestii. Putrezesc in pat, cu lucrurile vraiște in jurul meu. E minunat.

Hmm, aș zice că nu-i chiar așa ok să putrezești în pat, cu toate vraiște în jurul tău. Scuză-mă că-ți zic, dar mai pune și tu mâna să faci oareșce ordine și disciplină prin regatul  tău. :smile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, Vriies a spus:

Hmm, aș zice că nu-i chiar așa ok să putrezești în pat, cu toate vraiște în jurul tău. 

Nu demult am citit in ziare ca celebra jurnalista romana, Cristina Țopescu fiica lui Cristian Țopescu a fost gasita in acest decor sumbru :resent: 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bate vantul pe la mine, a scuturat un pom de o groaza de uscaturi, e proiect pentru dimineata.  S-a racorit vremea!  Fug inapoi la film mai tine o ora dar are reclame lungi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As face daca nu m-ar durea toate. In plus, nu e interesant deloc sa pui lucrurile în ordine. Ordinea e pentru cei ce nu se descurca in haos. Iar haosul meu e fokken kewl. Când e ordine nu mă simt deloc stimulată.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Same. Și când cineva le pune după capul lui mă apucă dracii, atunci chiar că nu mai găsesc nimic.

 

Și poate că aș aranja (ceva) daca mi s-ar da bani pentru asta. Dar dacă nici bani nu primesc, serios, de ce sa îmi complic viața? Și așa când mă apucă fac curat în toată casa. Și când fac asta nu mă mai pot opri din injurat și blestemat.

  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, cand cineva pune "la locul lui" ceva de-al meu, mai ales ceva ce folosesc foarte des incat locul lui a devenit pe masa de televizor, la vedere..  Oricum, mi s-a intamplat sa nu le gasesc si atunci facusem chiar eu ordine. Asa ca... :lol2:

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acest procedeu se numeste ordine in dezordine. Cel care si-a construit acel mic univers haotic are o structura a sa proprie

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, oricum la mine nu vin decât oameni care s-au obișnuit cu gândacii și șoarecii. And my feet are fokken disgusting. I don't mind because my face looks better. Uneori nu pot purta papuci sau orice fel de încălțăminte (in zilele alea nu ies, dar sunt din ce in ce mai dese), mă împiedic cu papuci, mă culege bărbat-meu de pe jos. Și când doare, of my fokk! Nu mă pot nici înveli. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand o sa vezi un Scorpion ca traverseaza casa, sa nu te atingi de el fara bocanci militaresti ca e mortal intepatura!!!

La mine s-a intamplat scena de groaza, cu fiul eram acasa si ne uitam la un film pe cate o canapea.   El a observat ca ceva se misca incet cu coada-n sus ... am pus un borcan pe el si o hartie mai groasa m-a ajutat sa nu scape.    Stiam ca e mortal n-am vrut sa-l prind nici cu prosop sau altceva ... era mare de tot si nu se stie cum a ajuns din desert la mine  :bb:   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×