Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

1 hour ago, A. Hartdegen said:

Ca să răspund tuturor: nu am mai scris de 10 ani pe acest forum, nu au și conturile astea un statute of limitations? Nu-s clonă get-beget.

Pe Rodica mi-a amintesc cum își lua sancțiuni de la Darianna (din prinos). Cam atât.

Maeve pare a fi la curent.

Rodica s-a mai potolit , așa, a devenit muuult mai rezonabilă. Ce vrei? Înțelepciunea, maică! :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 minute, Vriies a spus:

Rodica s-a mai potolit , așa, a devenit muuult mai rezonabilă. Ce vrei? Înțelepciunea, maică! :laugh:

Da' ce? Tu erai acu 10 ani pe forum? Sa nu zici ca erai și moderator. 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
31 minutes ago, Rodica` said:

Da' ce? Tu erai acu 10 ani pe forum? Sa nu zici ca erai și moderator. 

Acu' 10 ani mai dădeam și io cu bunghiul pe aici și mă minunam de câte năzbâtii mai spun unii și alții. :laugh: Un an mai târziu, adică prin 2012, am zis să postez și io ceva pe acest forum. Blues m-a primit frumos, mă rog, asta a fost impresia mea din acel moment. :smile: Așa că am mai postat înc-o dată, iar și iară, vorba lu' Blaga. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Liviu, posibil ca acum 10 ani ma preocupa chestiunea. Dar acum... neinteresant. :pardon:

Bună dimineața, faină sa va fie viata! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, cu Rodica nu cred ca am schimbat mai mult de douăzeci de cuvinte, dar îmi amintesc că era pe aici.

Precum mărturisea Enki anterior, uitai mâncarea pe aragaz atunci când deschideai forumul. La Religie si Spiritualitate (unde Eu eram foarte activ prin 2008-2009) trebuia să te îmbulzești și să dai din coate în fiecare zi. Zexe, Sikaryan... cum au căzut cei mari!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Știu pe cineva care era activ la religie, dar am fost anunțați ulterior că a decedat puțin. 

Nimeni de interes, dacă posta(i) la religie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am lipsit mult de pe forum, nu stiu cine a murit. Doar de Big si Gelupanda.

Zexe s-a mutat la vecinii sp, Sika nu stiu nimic de el.

Era interesant forumul de religie cu reprezentanți de pe la toate cultele (azs, martori) si cum vedeau ei diferit aceleasi versete.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×