Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

37 minutes ago, gargbird said:

Să nu-mi spui că ai băut vodcă expirată!

Altfel nu-mi explic superficialitatea cu care judeci criteriile de competență în baza aspectului fizic al unei persoane. 

Într-adevăr, foarte, foarte neașteptat din partea ta...

Sau poate ți-a spart careva contul și postează în locul tău. :)))

Poi, depinde de domeniul în care respectivul activează. În domenii precum știință, actorie, inginerie, ziaristică, artă și o grămadă de altele, competența sigur că n-are de-a face cu aspectul fizic.

Dar există domenii în care aspectul fizic e important. În modă, showbiz, fitness de exemplu. Și cu siguranță or mai fi.

Acum, nah, poate greșesc, nu-i bai, deși chestia asta se poate discuta și e de dorit să fie relevată prin argumente. Când am prilejul, mă străduiesc să beau votcă de calitate, parol. Dar cre' că tu, cel puțin în capu postării, te-ai repezit în mod populist. Precum rața la muci! :)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 03.01.2019 la 21:32, Vriies a spus:

N-aș zice că mă pricep sau nu la moda modernă, de acord. Poate-s depășit, asta e. Dar cine ar zice cu mâna pe inimă că se pricepe? În fine, mă refeream mai degrabă la bunul-gust și la îndreptățirea celor care îl promovează.

Eu am glumit, Vriies, in concursul ala Raluca folosea niște expresii inventate de ea pentru a-i amuza pe ceilalți, asa ca i-am furat si eu doua incercand sa fiu amuzanta. Nu sunt eu in masura sa fac observatii vreunei persoane legate de priceperea acesteia la moda, eu invart trei perechi de blugi si vreo cateva tricouri sau pulovere  - functie de sezon - si cam atat.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 12/16/2018 at 6:12 PM, Fiero said:

Stue cineva cine e #&@?  O sa mor de curiozitate. E cumva Tancut?

 

On 12/16/2018 at 6:23 PM, Fiero said:

Serios? Inseamna ca m-am prostit. Daca nu-l recunosc pe el, chiar m-am prostit. Eu era sa bag mana in foc ca e Tancut.

 

On 12/16/2018 at 6:24 PM, ♫ Blues ♬ said:

Si mie imi e dor de Tancut, dar nu este ea. 

 

On 12/16/2018 at 6:27 PM, Fiero said:

Am zarit-o pe forum. O prezenta foarte placuta, intelugenta si calda. Acum realizez ca nu avea cum sa fie Tancut, pentru ca noul format al forumului nu mai perminte schimbarea nickului. As fi vrut si eu iar Fiero iar, dar nu se poate.

Acum am citit si eu la Dedicatii. Asa e, cum spuneti voi.

 

On 12/17/2018 at 7:09 AM, #&@ said:

Foarte calculata. Din cate-mi amintesc, scria mai des la psihologie. :smile:

 

Dragilor, tot sughit si nu stiu de la cine mi se trage!

Fiero draga, am bantuit nitel pe forum intr-o seara decembrista, dupa niste ani de pauza. Am lasat niste urme incriminante pe undeva? :))

 

Daca n-am lasat, las acum o dedicatie de weekend, ca sa nu mai fie dubii!!

 

Sa aveti un 2019 maret! :)

 

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×