Salt la continut

Fotografie
* * - - - 8 voturi

A plecat sotia de acasa lasandu-mi un bilet de adio

• Te rog sa te conectezi pentru a raspunde
5237 replici la acest subiect

#5231 Davi_

Davi_

Orhidee

• Administrator
  • StricaStricaStricaStricaStricaStrica
  • 19032 mesaje

Scris Astazi, 12:32 AM

Guriță ce părere are despre treaba asta?
  • 0

#5232 sorinache3

sorinache3

Orhidee

• Advanced Member
  • 1871 mesaje

Scris Astazi, 12:57 AM

Nu este nimeni perfect,nu exista relatii perfecte.Iubirea vine si trece dar ramane respectul fata de celalalt.Intr-o relatie trebuie ca barbat sa fii mereu surprinzator..da cu 13543de trandafiri😂😂
Ma apreciaza enorm!Mi-a zis ca-i place cum gandesc si Jlo nu ma merita.Sunt singurul barbat din viata ei care a facut-o sa inteleaga multe..asa mi-a zis!A fost sincera.Nici macar nu-i mai raspund la msj sau telefoane atat de des cum o faceam acum doua saptamani.Maturitatea si felul de a pune problema intr-o relatie a apreciat la mine.Mi-a zis sa exclud lucrurile urate care le consider eu ca nu-mi fac bine.
"Gurita"e convinsa ca o sa ma caute peste 1an,2.A stat si ea in Buc,a avut o relatie acolo.Mi-a zis ca acolo nu-ti ofera nimeni nimic pe degeaba si ca nu se va descurca doar daca o "scoate" la inaintare,in situatia lui Jlo.Ca ala cu care e se va plictisi repede de ea si ca nu stie sa pastreze un barbat bun langa ea.Faptul ca-i fug ochii dupa barbati este un alt aspect care fraierul ala n-o sa-l accepte.Jlo devine extrem de geloasa daca se indragosteste de cineva...ea se indragosteste in fiecare zi!!
Gurita chiar gandeste bine!Nu ma intereseaza trecutul ei , ar insemna sa ma ia durerile de cap!😂😂😂
Singurul "cadou" care i l-am facut a fost un trandafir si o plimbare la Sibiu!La Sibiu am fost pentru ca vroiam sa ma recreez si eu.A fost ideea mea.
Sincer imi pare rau de Jlo daca nu stau sa ma gandesc ca mai avea un telefon ascuns care il tinea la servici!😂😂
Lasand-o in lumea ei imaginara pe bulevardele Bucurestiului ma face sa ma simt bine.Chiar trebuie sa vada cand se apropie monentul sa dea cu capul sub ea!Sa vada diferenta intre mine si altul,sa vada ca nu mai ia totul dea gata!Ea nu intelege multe aspecte.Chiar si tipul fiind mai mic la ani ca ea gandeste realist privitor la viata care si-a ales-o!A dezamagit pe acolo rau,stiam ca asa se va intampla,o cunosc bine!E viata ei face ce vrea cu ea.Rolul meu s a incheiat.Dar sa n-o aud peste ceva timp ca a gresit si ca este de vina pentru despartirea noastra ca atunci o sa ma apuce toti dracii din lumea asta.I-am explicat ca la un prieten bun ce este bine pentru ea si sa nu-si bata joc de viata ei ca ar fi pacat!

Aceast mesaj a fost editat de sorinache3: Astazi, 12:47 AM

• 0

#5233 Robespierre

Robespierre

Crin

• Advanced Member
  • StricaStricaStricaStricaStrica
  • 502 mesaje

Scris Astazi, 01:01 AM

Ce expresie mai e si asta sa dea cu capul sub ea, ca m-ai innebunit cu vocabularu' popular. Ce inseamna?

• 1

#5234 sorinache3

sorinache3

Orhidee

• Advanced Member
  • 1871 mesaje

Scris Astazi, 01:33 AM

Inseana ca o sa realizeze ca a facut greseala vietii ei!
E trist si dureros, simti cum iti ingheata sangele pe vene cand te gandesti ca cel caruia i ai dat tot ce aveai mai bun,pleaca fara sa se uite inapoi, dar totodata e al dracului de bine si placut cand realizezi ca viata e frumoasa si merita traita langa cineva care te vrea si te iubeste asa cum esti!!
  • 0

#5235 Robespierre

Robespierre

Crin

• Advanced Member
  • StricaStricaStricaStricaStrica
  • 502 mesaje

Scris Astazi, 01:39 AM

Bine. Sa vina 1 martie.

• 0

#5236 The Unknown

The Unknown

Orhidee

• Gold Member
  • 24633 mesaje

Scris Astazi, 02:01 AM

Ma apreciaza enorm!   Mi-a zis ca-i place cum gandesc si Jlo nu ma merita.   Sunt singurul barbat din viata ei care a facut-o sa inteleaga multe..asa mi-a zis!   A fost sincera.  "Gurita" ...

Dupa ce i-ai spus  vrute si nevrute, desigur vrea si ea sa beneficieze de un pic de BINE pe banii tai ca o merita ... ca pici usor in poalele femeilor sa plangi, se va juca cu tine!!!

De 1 Martie va fi deja inchis pravalia cu trandarifii  :flowers: ca le-a luat Pacala pe toate 123456789 de fire de culoare roz bonbon  :haha:

Oamenii buni sunt luati de fraieri.   Asta e clar.

Oare de ce se lauda oamnii cat sint de buni???   Zic, altii trebuie sa aprecieze asta, suna mult mai bine!!!

• 1

#5237 sorinache3

sorinache3

Orhidee

• Advanced Member
  • 1871 mesaje

Scris Astazi, 02:31 AM

Apreciaza tarziu..
  • 0

#5238 Amarena

Amarena

Orhidee

• Gold Member
  • 20198 mesaje

Scris Astazi, 08:07 AM

Problema e ca nu v-ati sincronizat. Cand voia ea copil, nu voiai tu. Cand voiai tu casatorie, n-a mai vrut ea.
Din pacate, tu ai stricat-o, tu ai defectat-o.
Din cauza ta s-a comportat cum s-a comportat. Daca venea dintr-o familie dezorganizata, daca era flusturatica si curvistina mica la 19 ani, tu ai contribuit si mai mult la formarea caracterului pe care il are acum. (daca ai luat-o, ti-o fi placut asa, astea usoare iti plac tie)

Aceast mesaj a fost editat de Amarena: Astazi, 08:22 AM

• 0