Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Iulia Vântur trimisă forțat din India

Postări Recomandate

Nu cred ca am auzit de acest film, insa le-am vazut pe toate ce rulau la cinemtografe pana am stat in tara.  Erau tare la moda cantecele indiene, se cantau si in restaurante mai mici de prin Romania dar si in alte limbi bolboroseau cativa curajosi.  Bunica mea adora totul de la Mama India incoace!!!   mult inainte sa apara primele filme in comunism, ea a vazut inainte filme indiene, in alt regim politic, noi cascam gura ca nici nu stiam ca exista India.  Pe urma am citit pe pliculetul de piper ca e importat din India, era de ajuns sa imaginam cat de departe este.   Insa romanca vorbea de parca a venit in vacanta despre reintoarcerea ei urgentata.  Un reporter l-a intrebat daca are inel si i-a arata un ceva imens dar de moda nimic serios ce purta pe degetul aratator.  Parca voia sa dea de inteles ca este insarcinata, era in ceata cu tot ce se intampla in acel moment.

Nu intelegea de ce sint curiosi si vorbesc oamenii ...   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iulia Vantur a uitat limba romana dupa 6 ani petrecuti in India  ... :no:   

“Cât de frumoasa ești, asta seara” a zis in loc de "“Cât de frumoasă ești, astă seară”  tocmai la Cerbu' de Aur!!!

cancan

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://www.cancan.ro/gafa-sau-adevar-cum-au-numit-o-indienii-pe-iulia-vantur-pe-afisul-noului-film-al-lui-salman-khan-20564511?utm_source=Evz+Articol&utm_medium=website&utm_campaign=fidmee

Asteptam cu nerabdare noul cantec cu care a cucerit India!!!   

Iulia Vântur este cap de afiș într-un film cu Salman Khan. Fosta prezentatoare TV se bucură de un real succes în India.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×