Sari la conținut
Forum Roportal
ralucka1610

un sfat sau o parere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cu actualul am avut o relatie copilareasca eu aveam 17 ani el 18. nu a mers pentru ca eu am vrut sa ne despartim (eram prea copila , ma plictisisem ) , el de atunci nu a mai avut nici o relatie serioasa si eu am ramas in inima lui . acum relatia merge bine , amandoi stim ce vrem , vina este a mea ca imi vin aceste ganduri stupide .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu actualul am avut o relatie copilareasca eu aveam 17 ani el 18. nu a mers pentru ca eu am vrut sa ne despartim (eram prea copila , ma plictisisem ) , el de atunci nu a mai avut nici o relatie serioasa si eu am ramas in inima lui . acum relatia merge bine , amandoi stim ce vrem , vina este a mea ca imi vin aceste ganduri stupide .

Da, intelesesem asta din relatarile tale.

Te-ai gandit vreodata daca mai simti aceleasi lucruri referitoare la barbatii afectuosi si sinceri? :) Crezi ca ti-ai schimbat simturile si asteptarile emotionale de la un partener?

Poate inca nu stii ce este cu tine, poate ai nevoie de timp sa te vindeci de relatia abuziva din care ai iesit si de "gandurile stupide" de care esti constienta. Si nu cred ca intoarcerea la ea, ar fi o idee buna. As zice chiar ca ar fi o greseala...

 

Relatia cu actualul prieten este foarte la inceput, chiar daca pare ca stiti ce vreti. Nici tu si nici el poate nu mai sunteti ca la 18 ani. O relatie la distanta cu scurte si rare intrevederi poate parea foarte frumoasa insa nu spune prea mult despre viitorul ei. Dar poate ramane macar....de vazut. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place felul lui de a fi  : dulce , cald , afectuos dar si nebun in sensul bun al cuvantului ii cunosc si defectele dar ai dreptate pana nu stai cu cineva in casa nu stii sigur . eu sper ca totul merge inspre bine 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×