Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Hugh M. Hefner a murit

Postări Recomandate

Daca el nu si-a trait viata, nimeni pe planeta asta ca nu se compara cu sultanii cu mii de neveste in serai.  Iepurasii lui erau liberi!!!

 

Celebrul publicist american Hugh M. Hefner, fondatorul celebrei reviste Playboy, a murit la vârsta de 91 de ani din cauze naturale. Tristul anunț a fost făcut de compania pe care creat-o.

 

S-a născut la 9 aprilie 1926 în Chicago, Illinois.  Pe coperta primei ediţiie al revistei Playboy publicat în Decembrie 1953, era Marilyn Monroe.

 

https://www.ebay.com/i/162469685912?chn=ps&dispItem=1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare sufletul si inima pentru acest om distins.

Ii multumim pentru toata dragostea si implicarea lui intr-o lume mai buna, mai sparkly, mai fun!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inès Rau, la première playmate transgenre de Playboy.

 

Pentru editia din Noiembrie-Decembrie al magazinului Playboy, in comemorarea libertatii lui Hefner la sexualitate de foarte mult timp, a fost ales din Franta un model transgenre ca iepuras.   Nu se stie ce parere ar fi avut Hefner, insa fiul care a mostenit menajarea firmei a decis asa.  Implementeaza noutati juniorul. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olga, comentariul meu era o ironie adusa la acest ,,greu''.

Eu nu inteleg de ce il consideri important.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca vreau!!!   Nu avem prioritati in aceeasi ordine, sintem foarte diferite in tot ce facem, de la exprimare pana la ... si nelimitat de nimic.

 

Deloc nu m-am luat dupa postarea ta, eu mereu scriu ce vreau, ce-mi mai vine in cap, insa evenimentul cu frantuzioaica este "o miscare"  spre mai mult liberalism ca pana si una fara identitate sexuala este afisat ca femeie pe coperta acestui magazin.  Nu orice femeie a ajuns acolo chiar daca avea toate organele din cartea de anatomie!!!


La Parisienne este sursa informatiei, magazin francez de noutati si actualitati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta sa fie preocuparea ta cea mare pe week end???

Ti-am mai raspuns odata, Pentru ca de aia ... ca VREAU!!!   

E Hollywood NEWS si e pe lista mea de prioritati, pe urma stirile din Franta din Paris Match si La Parisienne, Magyar Hirek, etc., ma amuza, imi place sa fiu updated.

N-am prea multe alte ganduri sau ocupatii, ieri in salon de unghii, azi in piata libera ... la cumparaturi si cascat gura prin magazinele de moda ...capisci???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×