Sari la conținut
Forum Roportal
mega $tefan

Campionatul Romaniei

Postări Recomandate

Cine va lua titlul de campioana???

Steaua,Sportu' sau Rapid!!!

 

Da' Dinamo ce are?!?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atata vreme cat primele doua echipe au 50 de puncte, iar urmatoarele doua, printre care si Dinamo, au cate 49, se poate intampla orice. Asa poti spune si de Sportul ca nu e o echipa favorita pentru ca nu au fata de campioni.

 

 

Una peste alta principalele favorite sunt Steaua si Rapid.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

desi sunt stelist imi e greu sa cred ca steaua va lua campionatu' la cum joaca si sunt de acord ca si dinamo are sanse

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
desi sunt stelist imi e greu sa cred ca steaua va lua campionatu' la cum joaca si sunt de acord ca si dinamo are sanse

 

Ehh vezi. Asa mai vii de acasa.

 

Si eu sunt stelista si de asemenea ii vad tot mai greu campioni. Mai ales fara Radoi si Iacob. Meciul cu Clujul va fi tare greu. :flowers:

 

E posibil totusi ca Rapid sa ia eventul anul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ehh vezi. Asa mai vii de acasa.

 

Si eu sunt stelista si de asemenea ii vad tot mai greu campioni. Mai ales fara Radoi si Iacob. Meciul cu Clujul va fi tare greu. :doh:

 

E posibil totusi ca Rapid sa ia eventul anul asta.

asa asa :yes: ...sa te auda Dumnezeu

dar hai sa ne mutam si in partea inferioara a clasamentului...cine ziceti ca pica?..cine ati vrea sa pice?..eu vreau sa pice bacaul si vasluiul. aia de la vaslui oricum sunt praf si dupa ce porumboiu a urlat tot turul ca a fost furat de arbitrii acum au inceput sa traga cu ei. daca vor sa stea in prima liga atunci sa demonstreze ca au valoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bacaul pica oricum la ce meciuri mai are de jucat.

cat despre celelalte echipe sper sa ramana pandurii in A

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt printre favoriti chiar daca sunt pe locul 3

stelistule. daca nu ia dinamo (si trebuie sa recunosc ca la cum am jucat nu prea meritam) sper sa il ia sportul sau rapidul(ei joaca cel mai frumos)...de fapt poate sa il ia si poli cu tot cu ipocritul de plesan atata timp cat nu il ia steaua.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×