Sari la conținut
Forum Roportal
i.daniel.c

nu pot juca jocuri 3D ,direct x9c imi spune ca :accelerator 3d nu este disponibil

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am un laptop I B M , procesor intel Pentium III ,497 MHZ ,320 MB of RAM , service pack 2 , intrebarea se pune ? , cum pot afla daca placa video este compatibila pentru el. Acceleratia video e data la maxim , dar se pare ca nu asta e problema. Se pare ca imi trebuie un accelerator 3D , exista asa ceva , s-au este vorba de placa video . As dori prieteni , sa ma ajutati si pe mine in aceasta privinta :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un laptop I B M , procesor intel Pentium III ,497 MHZ ,320 MB of RAM , service pack 2 , intrebarea se pune ? , cum pot afla daca placa video este compatibila pentru el. Acceleratia video e data la maxim , dar se pare ca nu asta e problema. Se pare ca imi trebuie un accelerator 3D , exista asa ceva , s-au este vorba de placa video . As dori prieteni , sa ma ajutati si pe mine in aceasta privinta ;)

:flowers: si ce treaba are cu sexul defectiunea laptopului? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un laptop I B M , procesor intel Pentium III ,497 MHZ ,320 MB of RAM , service pack 2 , intrebarea se pune ? , cum pot afla daca placa video este compatibila pentru el. Acceleratia video e data la maxim , dar se pare ca nu asta e problema. Se pare ca imi trebuie un accelerator 3D , exista asa ceva , s-au este vorba de placa video . As dori prieteni , sa ma ajutati si pe mine in aceasta privinta :flowers:

 

 

...intrebari care ne poate ajuta pt rez prb:laptopul se masturbeaza des?sufera de ejaculare precoce?are o partenera care il satisface?

 

 

(topic pus la panarama siguuurrrr!!!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un laptop I B M , procesor intel Pentium III ,497 MHZ ,320 MB of RAM , service pack 2 , intrebarea se pune ? , cum pot afla daca placa video este compatibila pentru el. Acceleratia video e data la maxim , dar se pare ca nu asta e problema. Se pare ca imi trebuie un accelerator 3D , exista asa ceva , s-au este vorba de placa video . As dori prieteni , sa ma ajutati si pe mine in aceasta privinta :flowers:

 

 

 

am un...cu procesor de 17 cm si la mine acceleratia video e la maxim...pot sa-i fac upgrade!?

ce cauti omule cu pc-ul in sex? ha,ha

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un...cu procesor de 17 cm si la mine acceleratia video e la maxim...pot sa-i fac upgrade!?

ce cauti omule cu pc-ul in sex? ha,ha

Vrea sa-si excite pc-ul si sa vada ce faze atinge la orgasm :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vrea sa-si excite pc-ul si sa vada ce faze atinge la orgasm ;)

:flowers: ihi !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca propietarul laptopului sa se mufeze cat mai urgent cu o femela pentru a vedea daca este o diferenta intre 3D si un 69....urmat de un upgrade in diferite pozitii disponibile in manualul utilizatorului!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×