Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

"MYSQL Error"

Postări Recomandate

...Chiar astazi, incercand si eu, ca de obicei, sa mai postez niste mesaje pe forum, am primit, in cateva randuri, mesajul de mai sus... :flowers: In 1-ul rand pt echipa Roportal, daca ma aude sau vrea sa imi raspunda, pls: Oare ce e asta? pana acum n-am mai avut nici o asemenea problema la accesarea forum Roportal...?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este multa lume pe forum (si pe site in general) la ora asta.

Problema este in curs de rezolvare, acum vorbesc cu firma care administreaza servarul.

 

Daca site-ul isi mentine ritmul de crestere va trebui sa ne gandim la un al doilea servar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este multa lume pe forum (si pe site in general) la ora asta.

Problema este in curs de rezolvare, acum vorbesc cu firma care administreaza servarul.

 

Daca site-ul isi mentine ritmul de crestere va trebui sa ne gandim la un al doilea servar.

Poti sa iti faci server si acasa, daca ai doua computere, conexiune buna la net si bani pentru factura la curent electric...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa iti faci server si acasa, daca ai doua computere, conexiune buna la net si bani pentru factura la curent electric...

 

Am unul deja la firma care este dedicat gruparii stirilor din revista presei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca sa nu mai deschid un alt topic:

 

sunt unele topicuri la care nu sunt interpretate codurile BB. Ca acesta de exemplu. Oare doar la mine apare problema ?

 

merci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×