Sari la conținut
Forum Roportal
stud_out

Are cineva virusul antimanele?

Postări Recomandate

... nici eu nu ma omor dupa manele dar nu cred ca e corect sa se procedeze asa...

Lasa omul sa se bucure de muzica preferata...

Parerea mea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel mai simplu in legatura cu virusu anti manele ar fii sa il puna cine il are pe un site si sa paota face toata lumea download ... ca trebe sa scapam odata pt totdeauna de muzica tiganeasca si de tigani !!!......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-ar fi sa te pricopsesc eu cu un virus care sa-ti stearga toate joacele din PC, sau MP3, Avi, JPEG-uri??? :spiteful:

 

Sa incerci sa virusezi un PC e:

1. Ilegal

2. Imoral

3. N-ai ce face cu el ca-l vede orice antiviral, asa ca...... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu mi-ar place sa ma procopsesc cu un virus antijazz ,fiecare e liber sa asculte ce vrea ! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce-ar fi sa te pricopsesc eu cu un virus care sa-ti stearga toate joacele din PC, sau MP3, Avi, JPEG-uri??? :crazy:

 

Sa incerci sa virusezi un PC e:

1. Ilegal

2. Imoral

3. N-ai ce face cu el ca-l vede orice antiviral, asa ca...... :o:

 

ai dreptate dar mai putem gasi 4 5 6.... daca ne straduim

 

Cat despre virusul anti manele in afara ca sterge fisierele cu nume de fisier guta .... si alte cuvinte elocvente care fac referire la manele ... daca aveti curiozitatea sa scormoniti netul nu face numai asta... e de fapt un worm cu aceasta functie adaugata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bai deci vreau si yo virusu'asta neaparat....vreau sa_L fac kdou ktorva manelari :) ma gasitzi la id:wild2nite4u....nu_L gasesc nikieri si il vreau si yo dak ila vetzi...URGENT...ms

 

bai deci vreau si yo virusu'asta neaparat....vreau sa_L fac kdou ktorva manelari :D ma gasitzi la id:wild2nite4u....nu_L gasesc nikieri si il vreau si yo dak il vetzi...URGENT...ms

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AM EU VIRUSUL ANTIMAN.W32 . kiar merge am redenumit o mel in "nicolae guta" si a sterso pe loc. nush cat e bun este la raspandirea prin email-urile din calc infectat, dar ce mai conteaza :focus: . scrieti-mi pe alex_cool57@yahoo.com ca sa vil trimit :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×