Sari la conținut
Forum Roportal
stud_out

Are cineva virusul antimanele?

Postări Recomandate

Mda, mare chestie! :flowers: Este vorba despre deja clasicul virus Antiman32, detectat 1-a data acum aproape un an de zile de catre cei de la Softwin, virus de care imediat am facut si eu rost. In prezent, "locuieste" bine-mersi la mine pe hard, il am si pe email si poate...vi-l trimit si voua ;)

 

Imi puteti trimite un email la adresa similara cu ID-ul meu de Y!M in care sa-mi spuneti ca suntetzi de pe Roportal, cine suntetzi si am sa incerc sa vi-l trimit. Oricum, la modul cel mai serios, va asigur ca aproape in fiecare zi primesc cate un email de la cineva care ma roaga sa-i trimit acel virus...

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In prezent, "locuieste" bine-mersi la mine pe hard, il am si pe email si poate...vi-l trimit si voua :flowers:

 

Cum ai reusit sa-l dai jos de pe mail, ca eu n-am putut din cauza de antivirus?!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu suport genul asta de muzica. Si nici pe manelisti.

 

e-x-plorer: adresa ta este id-ul de pe roportal? nu merge sa iti trimit, primesc failure notice

 

Gata cred ca l-am gasit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu suport genul asta de muzica. Si nici pe manelisti.

 

e-x-plorer: adresa ta este id-ul de pe roportal? nu merge sa iti trimit, primesc failure notice

 

Gata cred ca l-am gasit

OK. :yes: Abea acum mi-am facut si eu timp sa ma uit prin mailuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui pus pentru Download pe net sa aiba acces toata lumea la el.

Cred ca e cel mai justificat virus facut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e-x-plorer-daca nu merge prin yahoo (stiu ca sunt scanate fisierele atasate) stii cumva daca la personal.ro sau alte site-uri sunt mai slabe masurile astea de securitate? in cazul asta spune-mi pt ca imi fac mail acolo, chiar vreau virusul asta. ar trebui sa fie legal, nu face nimic rau, dimpotriva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×