Sari la conținut
Forum Roportal
M1elena

Oare fac bine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am incercat sa trec peste dar nu am reusit.Am inceput o relatie cu un baiat, dar in timpul unui act intim am avut o criza de plans pentru ca ma gandeam la barbatul acesta.A fost atat de penibil ne-am despartit.

Nasol momentu'. Ce-o fi acum in capu' tipului? Vad ca povestesti fara nicio tresarire in ce-l priveste pe tipul ala.

Epica intamplarea.

Editat de adal*
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In 9 luni de zile am crezut ca inebunesc de durere nu a fost o zi sa nu plang sau sa adorm plangand.Am multe intrebari in minte fara raspuns care ma framanta, si inca ma simt rau si nu pot lasa sa se apropie nimeni de mine.Imi este teama,daca am sa fac sau sa zic ceva nelalocul lui si urmatorul nu o sa mai vorbeasca cu mine toata viata ca acesta, nu pot sa imi fac iar asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fugi la un psihoterapeut.

 

sau citeste mai multe carti despre psihoterapie, macar.

 

ai ajuns in faza cronica de angoasa.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu plangi pentru ca el ti-a dat flit fara nici o explicatie, dupa ce l-ai mintit ca esti gravida. Il poti invinovati? 

 

Ce crezi ca rezolvi daca te duci sa-l vezi? Probabil ca te-a si uitat in astea noua luni si s-a impacat cu nevasta-sa, de ce ai impresia ca schimbi ceva mergand la el? Nu schimbi nimic, o sa mai plangi inca 16753 de luni degeaba. Vezi-ti de viata si lasa-l si pe el in pace. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nasol momentu'. Ce-o fi acum in capu' tipului? Vad ca povestesti fara nicio tresarire in ce-l priveste pe tipul ala.

Epica intamplarea.

 

Respectivul era unul din cei care nu insemna nimic pentru ea :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Respectivul era unul din cei care nu insemna nimic pentru ea :)

Ah, asa cum ea nu inseamna nimic pentru tipul celalalt. Asa cum ea nu a inteles ce s-a intamplat cu tipul asta, tot asa nici primul, nu a inteles ce s-a intamplat cu ea.

Dar in mintea ei, doar ea sufera. Mio, cred ca iti place sa suferi. Este in natura ta.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ah, asa cum ea nu inseamna nimic pentru tipul celalalt. Asa cum ea nu a inteles ce s-a intamplat cu tipul asta, tot asa nici primul, nu a inteles ce s-a intamplat cu ea.

 

Cam asa, dar nu este ea neaparat un caz special.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×